Вежа. До чого сниться Вежа

Якщо вам сниться вежа — значить, ви багато чого хочете досягти в житті.

Якщо під час сновидіння ви піднімаєтеся на вежу — ви досягнете успіху.

Але якщо вежа зруйнується, як тільки ви з неї зійдіть — вас чекають розчарування.

Сонник Ванги
У сновидінні вежа — символізує височина почуттів, подолання перешкод або недосяжну мрію.

Якщо уві сні ви насилу піднімаєтеся по сходах на верхівку вежі — це знак того, що наяву вам доведеться подолати безліч перешкод, перш ніж досягнете поставленої мети.

Сон, в якому ви бачите перед собою високу красиву вежу — символізує височина почуттів і бажань, які переповнюють ваше серце.

Якщо уві сні вежа впала і зруйнувалася, а ви стоїте серед уламків — це означає, що ви своїми необдуманими рішеннями і вчинками зруйнуєте своє щастя.

На річковому березі ви будуєте вежу з піску, яку змиває хвилею — це символізує глибоке розчарування від того, що всі ваші зусилля виявляться марними і втіляться тільки в ваших фантазіях.

Сон, в якому ви стрибнули з високої вежі і не розбилися — знак того, що вам доведеться приймати дуже важливе і відповідальне рішення, результат якого залежить тільки від вас.

Якщо уві сні ви перебуваєте усередині вежі, яка повинна зруйнуватися, і блукаєте по сходах в пошуках виходу — наяву ви станете свідком або учасником соціальних потрясінні.

У сні ви будуєте високу вежу і самі складаєте величезні і важкі камені — це означає, що наяву ви зможете подолати всі життєві тяготи, щоб домогтися бажаного.

Сонник Нострадамуса
Вежа — символ могутності, влади.

Бачити гостру вежу, сильно витягнуту вгору — означає, що сновидець має владу, але користується нею необачно; означає, що бачить сон переоцінив свої сили і недооцінив суперників; означає зменшення впливу, втрату підтримки більшості.

Бачити вежу, до якої неможливо підійти — означає зустріч з дуже значущою особистістю, політичним діячем або фінансовим магнатом.

Бачити грунтовно укріплену вежу — символ сили і великого впливу.

Бачити руйнується — символ великих змін (політичного та інших курсів).

Бачити вежу, осаджують озброєними людьми — символ зіткнення різних таборів, що володіють великим впливом, боротьба між противниками, опонентами, яка матиме значні наслідки.

Бачити вежу з бійницями — символ влади, яка заснована на страху, покірливо підпорядкуванні, символ агресії.

Сонник Хассе
Сходити на вежу — хвороба; падаюча вежа — будеш позбавлений волі; красива висока вежа — долати труднощі; сторожова — хороші види на майбутнє; взагалі бачити вежу — очікувана дорога.

Жіночий сонник
Важкий підйом на вежу у сні — знак того, що наяву для досягнення поставленої мети вам доведеться подолати безліч перешкод.

Красива, струнка вежа — символізує височина почуттів і бажань, які переповнюють ваше серце.

Сон, в якому ви стоїте посеред уламків впала вежі — попереджає вас про те, що своїми необдуманими рішеннями і вчинками ви можете зруйнувати своє щастя.

Вежа з піску, яку змиває прибережній хвилею — символ глибокого розчарування, марних зусиль і порожніх фантазій.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі