Вибори. До чого сняться Вибори

Ви стоїте перед вибором — хоча ви можете подумати, що не бачите різниці і приводу для вибору, вони насправді є. Проаналізуйте всі можливі рішення і обережно зробіть вибір. Яким би малозначним вам не здалося рішення, воно може спричинити за собою далекосяжні наслідки.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні вам представляється якась передвиборна кампанія — значить, перед вами постане необхідність вибору в реальному житті.

Голосувати на виборах за відомого політика — означає, що наяву ви будете втягнуті в захід пусте і марне, але тим не менш шумно обставлене і з розмахом організоване.

Брати участь у передвиборчих дебатах — значить, якесь непорозуміння і погане самопочуття будуть використані вашими друзями не на вашу користь.

Висувати на вибори свою кандидатуру — остерігайтеся бути обманутою в реальному житті.

Сонник XXI століття
Приймати уві сні участь у виборах (голосувати на виборах) — знак того, що вас чекають зміни в житті; бути членом виборчої комісії — передвістя раптової ревізії або посилення контролю з боку вищого начальника.

Зробити уві сні правильний вибір — означає, що наяву ви можете розраховувати на здійснення заповітної мрії.

Сонник Фрейда
Якщо ви пересічний виборець, голосуєте за правилами і без хвилювань — ви дотримуєтеся традиційної сексуальної орієнтації і не маєте проблем в сексуальному житті.

Якщо ви пересічний виборець і прагнете порушити або утруднити хід виборів — у вас стався зсув у психіці і проявляється прагнення, швидше за все, до мазохізму.

Якщо ви є кандидатом на виборах — у вас тяга до домінуючого положення в сексі і сімейного життя; перемога на виборах або поразка з мінімальним відривом — говорить про те, що вас насправді лякає роль лідера, і ви з задоволенням перекладіть її на свого партнера.

Поразка на виборах — говорить про те, що ви незалежний і впевнений у своїх можливостях чоловік; ви можете бути лідером, але хочете, щоб лідерство вам піднесли на блюдечку.

Якщо ж ви член виборчої комісії (рідкісний сон) — ви відчуваєте потребу в опіці і не бажаєте приймати самостійних рішень.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі