Вибух. До чого сниться Вибух

Бачити вибухи — передвіщає, що невірні дії людей, що оточують вас, будуть причиною вашого невдоволення. Ваші справи також розбудують вас.

Якщо вам сниться, що ваше обличчя або особи інших почорніли або покалічені — це означає, що вас несправедливо звинуватять у балакучості, і обставини будуть проти вас.

Бачити дим і осколки — означає неуспіх у справах.

Якщо уві сні ви охоплені полум’ям або підкинути високо вгору вибуховою хвилею — сон пророкує, що ваші негідні друзі порушать ваші права і зловжили вашою довірою. Молоді жінки, побачивши такий сон — повинні бути обережні, спілкуючись з незнайомими чоловіками.

Сонник закоханих
Якщо молода жінка чи дівчина бачить у сні вибухову хвилю, який підкинув її вгору — це означає, що вона повинна бути обережною, зав’язуючи знайомства з чоловіками.

Сонник від А до Я
Побачити в сні вибух — значить, помилкові дії і вчинки ваших близьких доведуть вас до роздратування, що стане перешкодою в справах і відносинах з товаришами по службі.

Якщо уві сні вибухнула лампа — ваші друзі об’єднуватися з вашими ворогами, бажаючи помститися вам за нанесену образу.

Вибухнула граната — вам вдасться уникнути небезпеки завдяки випадковому везінню.

Бачити у сні жертви вибуху в дуже важкому стані — будете звинувачені в зайвій балакучості, обставини обернуться проти вас.

Бачити взлетающее на повітря внаслідок вибуху будова, машину, літак і т. Д. — Потерпіть збитки, удача відвернеться від вас.

Якщо в результаті вибуху ви серйозно поранені — значить, вас чекає безліч причіпок від членів вашої родини і заздрісних суперників.

Підривати щось уві сні — значить, наяву лукаві друзі спокусився на ваші права і зловжили вашою довірою. Для молодої дівчини цей сон — повинен послужити пересторогою бути більш обережною і розбірливою у відносинах з чоловіками, особливо багато старших її.

Готувати вибух, підкладати вибухівку — чекайте важливої ​​події.

Жіночий сонник
Бачити вибухи у сні — передвіщає, що люди, що оточують вас, зроблять щось, що викличе ваше невдоволення. Дим і летять осколки — означають неуспіх у справах.

Якщо в результаті вибуху вас охоплює полум’я або підкидає вибухова хвиля — можливо зловживання вашою довірою з боку близьких.

Молодій жінці, що побачила такий сон — слід бути обережною з незнайомими чоловіками.

Почорніле або понівечене вибухом особа — означає, що вас можуть несправедливо звинуватити в балакучості і вам буде важко довести свою правоту.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі