Видавець. До чого сниться Видавець

Сон про видавця — пророкує вам довгі поїздки та сильне тяжіння до літературного ремесла.

Якщо жінці сниться, що її чоловік видавець — в житті вона стане ревнувати чоловіка до його численних знайомих, за чим підуть бурхливі пояснення.

Якщо уві сні видавець відхилить ваш рукопис — то в житті вас чекає сумне розчарування у ваших найзаповітніших бажаннях.

Якщо ж видавець прийме ваш рукопис — ви порадієте повного виконання ваших надій.

Якщо видавець уві сні втратить ваш рукопис — ви постраждаєте від руки незнайомців.

Сонник закоханих
Жінка, що побачила уві сні, що її чоловік працює видавцем — буде ревнувати чоловіка до його знайомим. Це може стати причиною сварок і скандалів.

Якщо уві сні видавець прийме ваш рукопис — вас чекає удача в справах і любові, якщо ж рукопис не підійде, готуйтеся відчути розчарування в сердечних справах і самотність.

Сонник від А до Я
Побачений у сні видавець — до відряджень, рясним враженням і бажанням відобразити побачене художнім образом. Виходити уві сні заміж за видавця — означає, що в реальному житті станете ревнувати свого чоловіка до його численних знайомим, що внесе у ваші стосунки атмосферу підозрілості та нервозності.

Сон, в якому ви бачите себе видавцем газети — знак того, що у вас з’явиться сприятлива можливість здійснювати закордонні поїздки і завести там друзів.

Якщо ви займаєтеся журналістикою або літературою, а у вашому сні видавець відхилить пропонований вами матеріал — то наяву вас чекає сумне розчарування у своїх заповітних сподіваннях, яким не судилося збутися.

Якщо уві сні видавець в усьому з вами погоджується — наяву ваші плани здійсняться самим чудесним чином. Сперечатися уві сні з видавцем — наяву можете постраждати від несподіваного нападу вуличних хуліганів чи рекетирів.

Жіночий сонник
Взагалі, сон, в якому ви маєте справу з видавцем — свідчить про вашому прагненні до літературної діяльності. Також можливі довгі й далекі поїздки.

Якщо жінці сниться, що її чоловік видавець — в житті вона стане ревнувати чоловіка до його численних знайомим.

Якщо ви принесли видавцеві рукопис і він відхилив її — наяву можливо гірке розчарування в довго виношував плани; скоріше всього, вони ніколи не збудуться.

Якщо ж ваш рукопис прийняли — всі ваші надії повністю збудуться.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі