Відьма. До чого сниться Відьма

Бачити у сні відьом — означає, що ви разом з іншими будете прагнути до пригод, гучному веселощів, але все це може раптово привести до вашого приниженню, розчарування і образі. Комерційні та інші справи можуть постраждати, якщо ви бачите, що відьми наступають на вас. Домашні справи також принесуть розчарування.

Сонник закоханих
Якщо ви бачите в сні відьму — це означає, що ви будете шукати веселощів, розваг і знайомства з новими людьми. Однак згодом ви розчаруєтеся, так як розваги не принесуть вам задоволення, а нові друзі та шанувальники виявляться низькими і безчесними людьми.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні відьму або чаклунку — ознака того, що вас томлять небезпечні пристрасті та бажання. Обережніше! Такий сон намагається вберегти вас від біди. Постарайтеся не піддаватися сумнівним спокусам — це може виявитися згубним для вас.

Сонник для всієї родини
Якщо вам приснилася відьма — ймовірно, вас очікують неприємні звістки. Хтось намагається ускладнити ваше життя своїм втручанням, що позначиться на вашій долі далеко не найприємнішим чином.

Відьма, яка здійснює магічний обряд над вами — передвіщає вам невпевненість у своїх силах і спробу вдатися до допомоги впливового, але ненадійного людини.

Відьма, що має зовнішність вашої дружини, коханої дівчини — сон, що передвіщає тимчасове охолодження відносин з другою половиною.

Якщо відьма уві сні схожа на вашу тещу — ймовірно, ваші родичі спробують перешкодити втіленню в реальність ваших планів. Але не варто прислухатися до порад в цьому випадку, реалізація планів обіцяє прибуток.

Сонник від А до Я
Сон, в якому вам є відьми — означає, що ви можете потрапити в компанію, звеселяючий на природі, однак наслідки цього веселощів закінчаться для вас тільки головним болем і порожнім гаманцем.

Бути уві сні відьмою — опинитися в критичній ситуації, коли ні на що не вистачає часу і все буквально валиться з рук, а допомоги чекати нізвідки і не від кого.

Жіночий сонник
Відьма уві сні — попереджає вас про те, що ваша жага пригод і бурхливих веселощів в колі знайомих може раптово привести вас до принижень, розчарування і образі.

Якщо уві сні ви зазнали нападу відьми — вас чекає розчарування в комерційних або домашніх справах.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам приснилася відьма — остерігайтеся необдуманих вчинків, випадкових знайомств і тісних зв’язків, вони можуть стати для вас причиною безлічі серйозних проблем. Почекайте якийсь час, а поки уникайте ініціативних дій, швидше за все, вони не принесуть вам бажаних результатів.

Вважається, що поява жінки-відьми уві сні — не обіцяє людині нічого хорошого. Подібне сновидіння означає, що хтось став об’єктом чорного чаклунства і повинен бути обережним.

З іншого боку, приснився відьма — символізує тварини початку в людині і означає його прагнення порвати з правилами і нормами, нав’язаними суспільством.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі