Відпустку. До чого сниться Відпустка

Якщо уві сні ви несподівано отримали відпустку — це свідчить про те, що ви будете розчаровані через неможливість брати участь у якомусь бажаному заході.

Взагалі приснився відпустку — нагадує вам, що ваш організм перевтомлений і вимагає відпочинку.

Якщо вам приснилося, що ви проводите свою відпустку на Канарських островах або на сонячному Кіпрі — значить, вас підстерігає небезпека. З близькими у вас виникнуть розбіжності через несподіване спадщини.

Бачити у сні, що ваш начальник не дає вам відпустки — означає, що нові плани і проекти принесуть вам заслужений успіх і удачу.

Сон, в якому вас відправляють на роботі у вимушену відпустку — означає, що ви зможете виплутатися зі складного становища

Заміжній жінці сниться, що вона йде у декретну відпустку — сон означає, що у неї довго не буде дітей. Для вагітної жінки такий сон — означає передчасні пологи.

Сонник Деніз Лінн
Відпустка — це може означати, що ви потребуєте відпочинку. Постарайтеся покинути на час місто, якщо вийде. Принаймні, знайдіть час для того, щоб розслабитися і відпочити по-справжньому. Відпочиньте від свого старого способу мислення. Позбавтеся від всіх уявлень про те, хто ви є і ким могли б стати в цьому житті. Погляньте по-новому на свої ідеї та цілі, а також на манеру самовизначення.

Сонник XXI століття
Сон про відпустку, особливо якщо він тривалий — це ознака вашого перевтоми або надзвичайно великих розумових або фізичних навантажень, тому вам дійсно краще трохи відпочити.

Отримати уві сні відпустку — до цікавого проведення часу, розвагам; бути уві сні у відпустці — до успіху в справах; повертатися з відпустки на роботу — до клопотів і дрібним турботам.

Отримати уві сні відгул — означає, що хтось із близьких потребує вашої допомоги.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі