Війна. До чого сниться Війна

Побачити війну уві сні — знак важкого стану справ, а також безлад і розбрат в будинку.

Якщо молода жінка бачить у сні, що її коханий йде на війну — це означає, що вона почує щось неприємне про його характер.

Побачити в сні, що ваша країна зазнала поразки у війні — це знак того, що будуть страждання для народу від революції, від великих перемін в бізнесі і політичної, життя.

Якщо вам присниться перемога — то наяву послідує пожвавлення ділової діяльності, в сімейних відносинах настане гармонія.

Сонник Ванги
Війна — дуже погана ознака, яке обіцяє мор і голод, важкі часи для дорослих і дітей, а особливо для молодих — їм воювати і вмирати.

Якщо берете участь у війні — такий сон означає, що біди торкнуться вас чи ваших близьких, і якщо ви не встигнете сховатися — вам судилося пережити своє власне і загальне горе.

Сонник закоханих
Молода жінка, якій сниться, що її коханий пішов на війну — в реальному житті дізнається щось неприємне про його характер. Цілком можливо, вона розчарується в ньому.

Якщо ж ви у війні здобули перемогу — це обіцяє встановлення теплих і довірчих відносин у сім’ї.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Війна уві сні — це віддзеркалення вашого нервового напруження.

Якщо в мирний час вам приснилася війна — такий сон попереджає вас про можливі чварах і конфліктах з оточуючими.

В той же час, якщо в сні ви приймаєте участь у бойових діях — це означає, що вам належить період напруженої і важкої роботи, яка зажадає від вас рішучості і самовіддачі.

Програти у сні війну — ознака душевного занепаду. Після такого сну вам краще на якийсь час відкласти будь-які великі справи і по можливості уникати конфліктів.

Сонник від А до Я
Побачена у сні війна — до погіршення справ, безладів і розгардіяш будинку і у відносинах з рідними. Для молодої дівчини бачити, нібито її обранець направляється на війну — означає, що їй доведеться почути невтішні відгуки про його характер.

Представляти, ніби ви на війні йдете в атаку — значить, наяву вам може появитися дуже вигідна і посильна робота. Опинитися на війні і спостерігати за ходом військових дій — наяву остерігайтеся підступних приятелів.

Чути по радіо чи дивитися по телевізору все, що пов’язано з війною — наяву ви постраждаєте від великих подій, які так чи інакше торкнутися і вас особисто.

Якщо сниться перемога у війні і загальне тріумфування з цього приводу — то наяву має послідувати пожвавлення затухнувшего було діла, а вдома запанують лад і повне взаєморозуміння.

Програш у війні — означає гоніння, стихійні лиха, приниження і образи. Бачити вирушають на фронт війська, загальну збудженість, розгубленість і хаос — до турбот, клопотів, печалі, а для хворих або літніх — нові болячки.

Жіночий сонник
Війна у сні — знак важкого стану справ, безладу і розбратів в сім’ї.

Перемога у війні — обіцяє пожвавлення ділової діяльності, гармонію в сімейних відносинах.

Якщо молода жінка бачить у сні, що її коханий йде на війну — це означає, що вона зіткнеться з неприємними сторонами його натури.

Англійська сонник
Приснився війна — найчастіше віщує поганий поворот у Вашій долі. Мир і спокій Вашого будинку порушить якусь подію. У справах своїх Ви зіткнетеся з підступами заздрісників або суперників. Погіршиться Ваше здоров’я, похитнеться впевненість у Вашій матеріальної незалежності.

Якщо сон про війну привидиться жінці — наяву можлива її зустріч з військовим людиною, яка вплине на її життя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі