Вино. До чого сниться Вино

Бачити у сні, як ви п’єте вино — передвіщає вам радість і міцні дружні стосунки.

Розбити пляшку з вином — означає, що ваша любов і пристрасть перейдуть усі межі.

Бачити бочки з вином — передвіщає велику розкіш.

Переливати вино з однієї судини в іншій — знак різноманітних насолод, розваг і подорожей по відомих місцях.

Розливати вино — означає, що ваша робота буде добре оплачуватися.

Для молодої жінки — бачити в сні, що вона п’є вино — передвістя того, що вона вийде заміж за багатого і шляхетного людини.

Спускатися у сні в льох, повний пляшок і діжок з вином — це обіцянка вам найприємніших вражень.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що вона п’є вино — це означає, що вона вийде заміж за заможного і благородної людини.

Розбити пляшку з вином — обіцяє нестримну пристрасть.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні вино — знак легковажних емоцій і необдуманого поведінки. Зазвичай такі сни попереджають про те, що ваше необдумане поведінку зашкодить вам, і ви ризикуєте наробити масу сумних помилок.

Пити вино або бути п’яним — означає, що наяву ви невірно оцінюєте навколишню дійсність і, можливо, вже зробили якийсь прорахунок. Сон закликає вас тверезо оцінити і зважити все, що відбувалося з вами останнім часом.

Сонник Нострадамуса
Вино — символ мирного життя, господарства, благополуччя, пороку.

Бачити на столі вино серед інших продуктів і поруч зброя — це символ того, що світ буде зберігаємо до тих пір, поки в державі буде процвітати традиція предків — гостинність.

Бачити блідо-рожеве вино в прозорому келиху — сон передвіщає підступ, обман, вбивство через отруєння, яке буде санкціоновано офіційними службами і підлаштовано знайомими людьми так, щоб ніхто нічого не запідозрив, особливо варто побоюватися ‘приємних’ знайомств з протилежною статтю.

Бачити величезні виноградники і приготування вина сильними чоловіками з рудим волоссям — цей сон свідчить про кровного зв’язку з Німеччиною і можливості відправитися жити на історичну батьківщину, де чекають успіх і благополуччя, матеріальний достаток і процвітання при дотриманні місцевих традицій.

Бачити великі старовинні амфори, наповнені вином — означає, що вам доведеться поламати голову, перш ніж ви зважитеся відповісти на питання, який незабаром заполонить ваш розум і душу, але можливо це лише в разі підтримки зв’язку з представниками попередніх поколінь і знання родоводу.

Бачити, що людину отруїли вином — символ удач, які принесе вам ця людина. Будьте готові до великої кількості ‘випадкових’ везінь починаючи з 2001 року.

Бачити річку вина, з якої п’ють дикі і домашні тварини і падають без сил на її берегах — знак того, що в літній час настане на рідкість милостива пора для підприємництва, тому що різні люди будуть налаштовані дуже миролюбно і зможуть взяти компромісні рішення.

Якщо уві сні ви п’єте вино з золотого кубка — наяву ви будете настільки захоплені своїми ілюзіями, що втратите зв’язок з реальним світом.

Бачити у сні, як ви проливаєте вино собі на одяг — приймати необдумане рішення, яке позначиться на ваших стосунках з людиною, від якої залежить ваше матеріальне благополуччя.

Тонути у вині — вимушена самотність.

Якщо уві сні вас пригощають вином — зайва відвертість принесе вам тільки шкоду, а вашим недоброзичливцям дасть привід позлорадствовать.

Сонник Хассе
Вино пити — тебе охопить тривога; червоне — завжди мати гарний настрій; біле — отримати задоволення; розлити — розіб’єш своє щастя; яблучне — скромні радості.

Жіночий сонник
Взагалі сюжети з вином у сні — віщують радість і чудові дружні стосунки.

Молода жінка, що п’є вино у сні — може сподіватися на шлюб із заможним і благородною людиною.

Бачити бочки з вином — до чималої розкоші.

Якщо уві сні ви спускалися в погріб, повний пляшок і діжок з вином — вас чекають вельми приємні переживання і враження.

Переливати вино з однієї судини в іншій — до всіляких насолод, розваг і приємним подорожам.

Розливати вино — до високооплачуваної роботи.

Розбити пляшку з вином — означає, що ваша любовна пристрасть перейде всі межі.

Англійська сонник
Пити вино у сні — це сон, який обіцяє Вам здоров’я, багатство, довге спокійне життя.

Якщо Ви п’єте вино в гарній компанії і веселіться — це знак прийдешнього радісної події, може бути, і весілля. Нежонатому людині такий сон передвіщає щасливий шлюб з тією, кого він давно любить. Батькові сімейства — цей сон обіцяє дружбу зі своїми дітьми: вони стануть йому опорою і розрадою. Людині, зайнятому в торгівлі — сон про вино передрікає вдалі операції, прибуткові справи, удачу.

Якщо у Вас в сім’ї горе або Ви страждаєте від домашніх сварок — цей сон передвіщає, що біди Ваші не будуть тривати довго і за неприємностями послідують роки спокою.

Еротичний сонник Данилової
Пити вино у сні — прекрасний знак. Він провіщає різноманітні задоволення, розважальні заходи, які можуть покласти початок новому етапу у вашому особистому житті. Молода дівчина — може вдало вийти заміж.

Якщо ви розливаєте вино або розбиваєте повну пляшку — ваша любов і пристрасть перейдуть всі мислимі межі!

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі