Виноград. До чого сниться Виноград

Є у сні виноград — означає, що вас загартують великі турботи; але якщо ви тільки бачите грона, що висять удосталь серед листя — ви незабаром досягнете видатного положення в суспільстві і будете здатні наділяти щастям інших.

Для молодої жінки цей сон — один із найбільш багатообіцяючих. Вона здійснить своє саме гаряче бажання.

Їхати верхи на коні через виноградники, зривати, і є при цьому виноград — означає прибуткову роботу і виконання мрії.

Якщо ж виноград, який ви їсте уві сні, здасться вам неприємним на смак — цей сон передвіщає виникнення страхів і сумнівів з приводу справ, але поступово ви знову знайдете душевну рівновагу.

Сонник закоханих
Якщо молодій дівчині сниться виноград — це добру ознаку. Такий сон передвіщає удачу у всіх справах, зустріч з людиною, союз з яким буде довгим і сприятливим.

Грона винограду — означають щастя і благополуччя.

Жіночий сонник
Якщо уві сні ви бачите запашні грона винограду — вас чекає щасливий шлюб і виконання всіх, навіть часом нездійсненних, бажань.

Сон, в якому ви проїжджаєте повз виноградника, зриваючи на ходу ароматні грона — обіцяє вам щедрого супутника і успіх.

Однак якщо ви бачите, що виноградини гнилі або несозревшіе — незабаром почнете сумніватися в тому, чи правильно ви робите.

Сонник для всієї родини
Виноград — одним з найбільш багатообіцяючих символів для молодої жінки є побачений у сні виноград. Якщо вона, наприклад, бачить себе стоїть в густо зарослому винограднику і над її головою висить величезна стигла гроно, то незабаром їй вдасться здійснити всі свої найгарячіші бажання і реалізувати навіть найнеймовірніші амбіції.

Для дівчат «виноградний сон» — означає швидке вдале заміжжя; Цього ж сон перед вступними або випускними іспитами означає прекрасний відповідь і вищий бал. Сімейні або занурені з головою в роботу жінки після побаченого у сні винограду повинні обов’язково відчути прилив сил і бадьорості, після чого будь-яка справа їм буде по плечу і закінчиться обов’язково добре.

Є у сні зіпсований виноград — означає появу страхів і сумнівів, які повинні, втім, скоро розвіятися і поступитися місцем впевненості та спокою.

Сонник Хассе
Виноград бачити — благополуччя в дітях; без ягід — брехня.

Виноградні кисті червоні — переляк; отримати в подарунок — зробиш нове знайомство; бачити пресування — працьовитість і витримка нагородить твою працю; Тобто — мати багато коханців; бачити виноградні грона — досягнеш мети; зривати — зміцнити своє щастя; зрізати — щаслива домашня обстановка.

Сонник XXI століття
Бачити у сні виноград — до нової зустрічі, рвати його — на радість, тобто — до радості, прибутку, бариші, задоволень, незрілий виноград — до дрібних неприємностей, сухий — до втрат, турботам, клопотам, огорчениям, червоний — до закидів, догані .

Білий виноград уві сні — це відображення вашої невинності і непорочності наяву.

Побачити в сні виноградну лозу — до успіху і щастя, бачити на ній великі грона винограду — вам належить докласти дуже багато зусиль, щоб досягти бажаного.

Збирати в сні виноград — до нового цікавого або корисного знайомству.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі