Вінок. До чого сниться Вінок

Бачити себе у вінку зі свіжих квітів — означає, що вам скоро представляться величезні можливості для збагачення.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що на вас вінок — це віщує щасливу любов. Зів’ялий вінок — сниться до розлуки і розставання з коханою.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Гарний вінок з квітів — ясний символ ваших піднесених почуттів, задумів і планів. Побачивши такий сон, будьте впевнені, що у вас є всі шанси здійснити багато свої заповітні мрії, справа тільки за вами і за вашими активними діями.

Бачити вінки на голові іншого — ознака того, що ви поділяєте чиїсь почуття і думки або ж сподіваєтеся (не без підстав) на чиюсь взаємність.

Вінок нареченої уві сні — передвіщає, що вам вдасться благополучно завершити якесь тривале і виснажлива справа.

Зів’ялий вінок — ознака наближення депресії і згасання почуттів.

Сонник для всієї родини
Так, наприклад, якщо ви побачили уві сні вінок з свіжозрізаних квітів — незабаром вам надасться рідкісна можливість поповнити свій сімейний бюджет: гроші будуть буквально тягнутися до ваших рук.

А якщо вінок у вашому сні зів’яв — вам потрібно у що б то не стало врятувати свою гибнущую любов, якої загрожують великі випробування, або ж (тим, хто поки не закоханий) варто уважніше поставитися до свого здоров’я.

Якщо молодій жінці наснилося, що вона тримає в руках або приміряє на себе невестін вінок — це передвіщає їй швидке позбавлення від турбот і труднощів, пов’язаних з якимось стомлюючим і неприємною справою.

Побачила такий сон жінка — може не сумніватися в тому, що давно задумане нею обов’язково здійсниться. Рідко, кому доводиться бачити уві сні якісь певні квіти. Однак таке трапляється.

Сонник Хассе
Вінок з листя — честь і слава; з квітів — любовні тривоги; золотий — прекрасна дорога в житті; миртовий — щастя в любові і весілля; вінок — будеш брати участь у примиренні закоханих; з пальмового листя для неодружених — подружжя; одруженим — здорові діти; вінок на гробі — спадщину; покладання вінка — будуть близнюки; нести вінок — честь і щастя; дубовий — виграш.

Сонник XXI століття
Бачити у сні вінок — до успіху в справах, якщо він з квітів — до благополуччя в подружжі, надіти його — до удачі, щастя, плести його — гарне майбутнє, на труну класти — мир з ворогом.

Вінок із мирти — на щастя в любові, з троянд — до благополуччя, з зів’ялих квітів — до смутку.

Англійська сонник
Якщо Вам снилося, що у Вас на голові гарний вінок — це означає, що Ви подолаєте тяжкі обставини і поведете діяльний і здоровий спосіб життя; особливо сприятливий сон для тих, хто зайнятий у торгівлі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі