Вирок. До чого сниться Вирок

Якщо вам у сні зачитують дивний і несподіваний вирок у суді — значить, наяву ви відчуваєте каяття і шукаєте вихід з глухого кута.

Якщо ви слухаєте вирок, який виноситься іншій особі — значить, наяву вас будуть мучити ревнощі, заздрість до суперниці (супернику).

Вирок очікувати — означає, що ви будете відчувати ревнощі; чути його — до завершення справи; виносити вирок — знак того, що слід переглянути ваші погляди на людей і події.

Сонник Цветкова
Вирок очікувати — заздрість друзів або ревнощі; почути вирок — завершення справ.

Сонник Цветкова
Якщо уві сні ви перебували в очікуванні вироку, це означає, що вас будуть ревнувати. Друзі стануть відчайдушно заздрити вам, а деякі з них перетворяться в недоброзичливців.

чути його оприлюднення — це говорить про те, що вирішиться якийсь важливий для вас питання, від якого залежить в майбутньому дуже багато чого.

Вирок стосувався іншої людини — значить, вас побічно, але відчутно торкнуться події, які відбудуться в житті одного. Самі, маючи повноваження, вимовляли його — значить, придбаєте авторитет у суспільстві.

Сонник О.Смурова
Чекати вироку у сні означає, що ваші друзі та близькі заздрять вам, а близька людина — ревнує.

Вирок чути у сні — знак швидкого і успішного завершення якоїсь справи.

Якщо вам присниться, що вам винесли смертний вирок, то вас чекає образа від людини, яку ви дуже поважали і цінували. Переляк в таких снах пророкує неприємності й прикрощі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі