Висхідна і спадна місяць

Поняття «висхідна Місяць» і «спадна Місяць» відносяться безпосередньо до положення Місяця в знаку зодіаку. Так, зодіакальні знаки, які Сонце проходить від зимового сонцестояння +21 грудня до літнього сонцестояння 21 червня (або від Стрільця до Близнюків), володіють висхідній силою. Це сила зими і весни. Період висхідного Місяця називають також часом врожаю. При висхідній Місяці соки піднімаються, фрукти і овочі особливо соковиті, все сприяє розвитку надземної частини рослин. Низхідній силою наділені знаки другої половини року (т. Е. Від Близнюків до Стрільця). Це сила літа і осені. Зазначений час називають також часом посадок. При низхідній силі соки опускаються і сприяють розвитку коренів.

Отже, висхідна Місяць — це Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби, Овен, Телець, Близнюки. Низхідна Місяць — це Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець.

Дуже важливі фактори місячного впливу — молодик, зростаюча і збиткова Місяць, повний місяць, положення Місяця в зодіаку, висхідна і спадна Місяць. Ці фактори можуть послаблювати або, навпаки, підсилювати один одного. Існує певний взаємозв’язок між фазою Місяця і її становищем в зодіаку, посиленням впливу правлячого знака.

Будь-який з зодіакальних знаків найбільш ефективний протягом першої половини року для процесів очищення організму, а в наступні півроку — для процесів його відновлення. Для прикладу: операції на суглобах, які управляються Козерогом, пройдуть більш вдало, якщо проводити їх у період з січня по липень, ніж з липня по січень. Зрозуміло, за тієї умови, що сама операція буде призначена не на дні, коли Місяць перебуває в Козерозі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі