Вітер. До чого сниться Вітер

Бачити у сні вітер — вказівка ​​на наближення важливих подій у вашому житті.

Сам по собі вітер — ні хороше і ні погана ознака. Але якщо це північний холодний вітер, то вас чекають якісь випробування, можливо, позбавлення або втрати.

А теплий південний вітер — навпаки, віщує сприятливі події та обставини, які складаються на вашу користь.

Якщо ж вам сниться, що ви використовуєте силу вітру (наприклад, катаєтеся на яхті або запускаєте повітряного змія) — значить, ви наяву зможете вміло скористатися обставинами і не пропустіть свій шанс.

Але якщо вам приснилося, що ви йдете проти вітру або що вітер збиває вас з ніг — це вказівка, що ваші зусилля марні і ви даремно витрачаєте час.

Сонник від А до Я
Відчувати у сні легкий подув вітерцю — заради того, щоб завоювати серце свого обранця, вам доведеться пожертвувати дуже багатьом на шкоду головній справі.

Вітер, що дме в кватирку або через розчинені двері балкону і розвіває завісу — передвіщає помилку в розрахунках, яка тим не менш обернеться прибутком.

Чути шум вітру в кронах лісових дерев — знак відчуження між вами та одним із ваших близьких родичів.

Вітер, створюваний штучно вентилятором чи іншими лопатями — застерігає від можливої ​​помилки. Не варто розлучатися з людиною, якій без вас настільки ж самотньо і тужливо, як вам без нього.

Вітер, шумлячий в крилах вітряка — до пліток, безглуздим спорах і дурним домаганням.

Іти в сні проти сильного вітру — передвістя удачі за умови, що ви будете твердо слідувати наміченої мети.

Вітер, що штовхає вас в спину — сумний знак, чекайте біди.

Плисти на судні під вітрилами по хорошому вітрі і в потрібному напрямку — наяву отримати підтримку друзів.

Сонник XXI століття
Тихий вітер у сні обіцяє вам вірних друзів, сильний — ворогів, сильний вітер в обличчя — до перешкод від недругів; він підштовхує вас — допомога друзів, він несе вас — до можливої ​​втрати контролю, до небезпеки, сильний вітер на море — допомога здалеку.

Англійська сонник
Відчувати у сні легкий подув теплого вітру — хороший знак: він віщує, що незабаром Ви отримаєте радісну звістку.

Сильний ураганний вітер, лякаючий Вас у сні — наяву загрожує Вам бідами, клопотами, тяжкими випробуваннями долі, любовними сварками.

Сонник закоханих
Якщо уві сні у вас виникло відчуття, що в обличчя дме м’який і теплий вітер — вас чекає любов в нагороду за довготерпіння. Також можливо, що кохана людина нарешті зверне увагу на ваше непідробне і ніжне ставлення до нього.

Летіти уві сні, підхопленою поривом вітру — передвіщає, що у вашому житті дуже скоро настануть приємні зміни, причому не останню роль в цьому зіграють ваші друзі.

Вітер, що дме в обличчя і доставляє вам радість — говорить про те, що ви вже з лишком оплатили помилки минулого. Всі ваші нещастя залишилися позаду.

Якщо ж вітер дме вам в спину — вам загрожує розлука з коханою людиною з причини, якій ви надаєте велике значення. Подивіться на речі інакше, і ви зрозумієте, що робите помилку.

Сон, в якому вам доводиться рухатися вперед, долаючи опір вітру — говорить про те, що ваша мрія досяжна тільки після довгих днів очікування і розчарування.

Еротичний сонник Данилової
Йти назустріч вітру в сні — означає підсвідоме прагнення змінити ситуацію, що склалася на любовному фронті.

Якщо ви чуєте в сні шум вітру — такий сон є знаком того, що ви даремно віддаляєтеся від людини, якій так само самотньо без вас, як і вам без нього.

Якщо сильний вітер підхоплює вас і відриває від землі, ви втратите опору — можливо, вам загрожує розлука з коханою людиною або серйозна сварка.

Сонник Цветкова
Вітер сильний, поривами — перешкоди від людей; рівний — сприяння; сильний на море — допомога з далека відкриє дорогу до успіху; шелестить листям в деревах — розлука; вітерець — швидкі вести.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі