Вівця. До чого сниться Вівця

Вівці у сні — знак того, що спокій і миролюбність здатні привести вас до успіху.

Овен — символ спокійного благородства і сили.

Білі вівці уві сні — символізують вірність і щирість.

Брудна клочковатая шерсть на вівцях — є ознакою того, що ваші справи надто запущені, а плани на майбутнє сплутані і не відрізняються конкретністю.

Чорні вівці — знак тривог і хвилювань, які можуть затьмарювати вашу душу. Загальна атмосфера сну здатна підказати, наскільки обґрунтовані ваші тривоги.

Бачити у сні отару овець, що пасуться — передвіщає успішне протягом справ.

Якщо ж вівці уві сні розбрідаються або розбігаються — сон говорить про погану організацію ваших справ, що може негативно позначитися на вашому благополуччі.

Стрижка овець уві сні — обіцяє успішне здійснення ваших задумів і планів.

Сонник для всієї родини
Стадо овець — до друзів, швидкої з ними зустрічі.

Якщо вівця тікає — до сварки з дітьми через їх непослуху.

Сон із четверга на п’ятницю — від вашого рішення залежить майбутнє вашої дитини, варто поміркувати над цим; з п’ятниці на суботу — попрідержіте свої емоції, в іншому випадку ви лише нашкодите самій собі; з суботи на неділю — не сподівайтеся вирішити проблеми більш легким шляхом; з неділі на понеділок — ви опинитеся в незручному становищі.

Сонник Хассе
Вівці на пасовищах — здоров’я і щастя; обстрижених — велика прибуток; зарізаних — убозтво; пасти овець — володіти майном; білих — вірні друзі; чорних — мати помилкових друзів; велике стадо — будеш задоволений справжнім станом речей; овеча вовна — багатство; купувати — ти на дорозі до благополуччя; прясти — тримати порядок в домі; очищати — виснажлива праця з недружні людьми.

Сонник від А до Я
Вівці, які пасуться на лузі — віщують міцне здоров’я і щасливе майбутнє. Отара овець, що йде на пасовище або з пасовища — знак удачі і плідного творчого періоду. Якщо уві сні ви пасете овець — значить, наяву станете власницею несподівано привалі багатства.

Володіти уві сні великою кількістю овець — означає, що будете задоволені наступаючими змінами у вашому житті. Годувати овець сіном — означає отримання великого прибутку.

Сон, в якому ви займаєтеся стрижкою овець — передвіщає вигідні програми та укладення довгострокового контракту, що гарантує вам стабільний дохід.

Білі вівці — пророкують вірних друзів, чорні — улесливих і підступних.

Зарізана вівця — говорить про ваш невмінні зосередитися на чомусь одному, пріоритетному, відсунувши все інше на другий план. Готувати або є баранину — будете висміяна, але, домігшись успіху, доведете, що мали рацію.

Бачити у сні овечі шкури — передвіщає розлад у колективі колег з-за спірних грошових питань. Купувати дублянку з овчини — обраний вами шлях приведе до благополуччя. Прясти овечу вовну, сукати нитки або в’язати з них щось — наведете капітальний порядок в будинку або візьметеся за ремонт.

Бачити себе в сні вівцею — наяву переживете сильне потрясіння, викликане несподіваним і несприятливим звісткою. Тягнути на собі вівцю — важка робота не принесе забезпеченості і достатку. Їхати у сні верхи на вівці — благополучно досягнете поставленої перед собою мети. Бачити вівцю з ягням — до сімейного благополуччя.

Сонник XXI століття
Хто побачить у сні вівцю — той буде надзвичайно щасливий і заможний. ести вівцю на плечах — передвістя швидкого благополуччя.

Вбити вівцю — до занепокоєння і печалі, бачити уві сні сплячих овець — до придбання нових друзів.

Білу вівцю бачити — до зустрічі вірного друга; чорна вівця або вівці — символ людей, яких треба побоюватися.

Багато овець бачити — на щастя, прибутку, удачі, несподіваного багатства.

Овець з ягнятами бачити — до заспокоєння.

Кошару бачити — знак того, що оточення повно любові до вас.

Англійська сонник
Побачити в сні пасуться вівцю — ознака благополуччя і радості.

Якщо вівці розсипалися по пасовиську — сон означає, що Вас чекають неправедні гоніння.

Бачити стрижку овець — до одруження (заміжжя) на заможної особі, що забезпечить Вам незалежне становище протягом усієї довгого і щасливого життя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі