Вихор. До чого сниться Вихор

Вихор у вашому сні — говорить про те, що ви, схоже, зациклилися на якомусь питанні і даремно накручуєте і розпалює себе. Обережніше: ваші емоції можуть виявитися згубними як для вас, так і для оточуючих. Сон радить не надавати проблемам надмірного значення і направити свою енергію в якесь позитивне русло.

Сонник для всієї родини
Бачити у сні вихор — дізнатися щось таємне.

Якщо уві сні вас закружляв піщаний вихор — це вказує на те, що ви перебуваєте в сумніві і не знаєте, як вирішити ситуацію, що склалася.

Коли вам сниться, що вас наздоганяє вихор — означає, що ви не зможете весь час ховатися від проблем, їх все одно доведеться вирішувати.

Якщо уві сні ви чините опір вихору — наяву ви докладаєте багато зусиль, щоб знайти найбільш вдалий вихід зі складної ситуації.

Якщо ж ви бачите в сні, що вихор вас закружляв — це вказує на те, що вас очікують якісь великі фінансові втрати.

Коли вам сниться, що вихор ламає дерева, змітає все на своєму шляху — це знак того, що ваші зусилля по досягненню якоїсь мети увінчаються успіхом і всі перешкоди на вашому шляху будуть усунені.

Якщо ви бачите вихор уві сні з понеділка на вівторок — це вказує на те, що від вас щось приховують, але скоро таємниця буде розкрита.

Якщо ж такий сон ви бачите з п’ятниці на суботу — хтось проявляє до ваших справах зайву цікавість.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі