Візерунок. До чого сниться Візерунок

Розглядати у сні візерунок на тканині — знак того, що вам набридли одноманітність і нудьга в реальному житті. Вам бракує різноманітності вражень, і найближчим часом ви будете їх активно шукати.

Якщо вам приснилося, що ви розглядаєте крижаний візерунок на вікнах — це означає, що всі ваші спроби завершити справу, яку спочатку здавалося легким, закінчаться невдало.

Милуватися уві сні химерним візерунком — свідчення того, що вам обов’язково треба звернутися до свого старого друга, інакше вас зовсім здолають самотність і туга.

Східний жіночий сонник
Сон, в якому ти розглядаєш якийсь хитромудрий узор на декоративній решітці або, припустимо, двері — застерігає: ти ризикуєш загрузнути в дрібницях, випустивши з уваги найголовніше.

Заміжній жінці сон, в якому вона вишиває або зав’язує будь-якої візерунок — натякає: деколи вона занадто багато уваги приділяє побуті.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснився візерунок — до турбот; якщо приснився гарний — візерунок до здоров’я і процвітання; бачити в сні, хто вишиває візерунок — до невеликих клопотам; вишивати самої уві сні візерунок — до пліток про вас.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі