Візит. До чого сниться Візит

Якщо ви відвідуєте когось у сні — наяву за цим можуть послідувати приємні події.

Але якщо ви відчуваєте незручність під час візиту — це означає втручання у ваше життя недобрих людей.

Відвідування друзів у сні — завжди до хорошим известиям. Несприятливою ознакою є тільки стомлений або сумний вигляд ваших друзів, а також їх чорні або білі одягу.

Сонник закоханих
Якщо уві сні ви відвідуєте свого коханого — це означає зустріч з ним наяву, сприятливі події.

Однак якщо візит ви відчуваєте незручність — це означає, що ваші відносини можуть похитнутися через втручання дурних людей, які посварять вас.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Нанести уві сні візит кому-небудь — ознака того, що у вас назріла необхідність в чиїйсь підтримці. Часто такі сни підказують, що ваші друзі можуть надати вам серйозну підтримку, якщо не матеріальну, то моральну.

Прихід в гості друзів, якщо вони в хорошому настрої і ви раді їх візиту — знак того, що у вас в житті намічається приємний сюрприз.

Скорботний вид прийшли в гості друзів — передвіщає якісь сумні новини, але в той же час говорить про те, що у важку хвилину ви не залишитеся без підтримки.

Жіночий сонник
Якщо ви відвідуєте когось у сні — наяву за цим можуть послідувати приємні події.

Якщо ж ви відчуваєте незручність під час цього візиту — можливе втручання у ваше життя недоброзичливо налаштованих людей.

Візит до вас ваших друзів — до гарних известиям. Несприятливою ознакою вважається стомлений або сумний вигляд ваших візитерів, а також їх чорні або білі одягу.

Сонник XXI століття
Відвідувати когось уві сні з візитом — до приємних подій або свята, якщо вас прийняли недружелюбно, то вас може очікувати сварка з друзями.

Візит до вас знатного або дуже відомої людини — загрозливе вам нещастя мине вас, не заподіявши шкоди.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі