Визнання. До чого сниться Визнання

Якщо уві сні ви зізнавалися в любові людині, з якою зараз щасливі разом, то це може говорити про недомовленості у ваших стосунках. Можливо, партнер хоче вам сказати щось важливе, але не вирішується.

Приснилося ваше визнання в почуттях людині, але наяву між вами нічого немає, — значить, у ваших стосунках з’являться нові нотки.

Сниться, що ви стали свідком визнання (необов’язково любовного) між двома людьми, — наяву мимоволі потрапите у вкрай незручну ситуацію. Один невірний ваш крок — і постраждає відразу кілька людей, тому ретельно зважуйте кожне своє слово.

Зізнаватися в коханні до ворога або просто не симпатичному вам людині — хороший сон, який обіцяє відносно спокійний життєвий період.

Якщо сниться, що зізнаються в коханні вам, то незалежно від того, хто це зробив, вас чекають проблеми через відсутність бажання і / або готовності (вашої чи чужий) почути іншу людину, вникнути в його потреби.

Сонник Цветкова
Якщо уві сні вам зізнався в любові хтось із ваших знайомих або якийсь незнайомець, це означає, найближчим часом відбудуться зміни в особистому житті.

Якщо визнання викликало у вашій душі позитивний відгук, то зміни будуть негативними, і навпаки. А якщо хтось зізнався у своїй антипатії, ненависті до вас, то вам наяву посміхнеться щастя.

Самі зізналися комусь у своїх почуттях — значить, наяву зміняться ваші стосунки з багатьма людьми. Вони почули від вас визнання в любові і теплих почуттях — значить, насправді між вами пробіжить чорна кішка.

Стали очевидцем чийогось визнання — наяву опинитеся замішаними в любовному трикутнику.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі