Вода. До чого сниться Вода

Бачити у сні чисту воду — передвіщає, що Вас чекає радісна перспектива добробуту і задоволень. Якщо вода каламутна. Ви будете в небезпеці і зневіру займе місце радості. Якщо Ви бачите, що вода залила Ваш будинок і піднімається — це означає, що Ви будете боротися, чинити опір злу, але якщо Ви побачите, що вода убуває — Ви поступіться небезпечному впливу. Якщо Ви йдете по вологій землі і відчуваєте, що ноги стають мокрими — це передвіщає неприємності, хвороба і злидні, які змусять Вас вирішувати важкі завдання, але Ви зумієте попередити їх своєю пильністю. Те ж тлумачення може бути застосоване до каламутній воді, що заповнює корабель. Впасти в каламутну воду — знак того, що Ви зробите багато гірких помилок і будете болісно засмучені цим. Пити мутну воду — передвіщає хворобу, але пити чисту і свіжу — знак сприятливого завершення найсміливіших сподівань. Якщо Ви йдете по вологій землі і відчуваєте, що ноги стають мокрими — це передвіщає неприємності, хвороба і злидні, які змусять Вас вирішувати важкі завдання, але Ви зумієте попередити їх своєю пильністю. Те ж тлумачення може бути застосоване до каламутній воді, що заповнює корабель. Впасти в каламутну воду — знак того, що Ви зробите багато гірких помилок і будете болісно засмучені цим. Пити мутну воду — передвіщає хворобу, але пити чисту і свіжу — знак сприятливого завершення найсміливіших сподівань.

Сонник Нострадамуса
Вода — символ життя. Бачити кристально чисту воду, набрану в величезна куля, — цей сон передвіщає сприятливу погоду, яка принесе багато користі для аграрних робіт. Пити воду і бачити на дні склянки муху — цей сон означає судовий процес, позови чи наклеп, які змінять настрій суспільства і його віру в завтрашній день. Йти по воді і бачити зграї коропів — цей сон говорить про те, що відносини з Японією будуть доведені до критичної точки, але до насильства або оголошення війни справа не дійде. Гуляти під водою і розмовляти з дельфінами — передвістя того, що ви відкриєте світові невідому раніше націю. Бачити сильно вируючу воду — знак зародження нового вчення або науки, сприятливого періоду для відкриттів і складних дослідів. Бачити воду з кров’ю — цей сон провіщає народження Скорпіона, який стане великою людиною і заявить про себе на повний голос.

Сонник Ванги
Вода — символ змін, вирішення протиріч, еволюції, оновлення, змивання гріхів і забуття. Бачити каламутну воду — знак біди, складності ситуацій і відносин з людьми. Проявіть доброту і терпіння, інакше забрудните душу негідними враженнями. Якщо уві сні ви побачили, як вода затоплює ваш будинок, то наяву чекайте потоку новин, одна з яких докорінно змінить ваше самовідчуття і взаємини з людьми. Тонути у воді — наяву чинити опір закономірного ходу подій, внаслідок цього надірвати здоров’я і вкоротити життя. Бачити у сні кола або брижі на поверхні води — ви насилу перенесете прийдешні зміни, але, вистоявши в цьому бурхливому потоці подій, ви знайдете владу над собою та іншими людьми.

Сонник Хассе
Холодна — щастя. Розлити — захоплюєшся вірним справою; каламутну — перешкода; потопати у воді — зіткнешся з перешкодами; переходити в брід — звільнишся від небезпеки; купатися — реабілітіруешься від підозр; купаються — порозумітися з ворогами; пити холодну воду — здоров’я; пити теплу — хвороба; обшпаритися окропом — зазнати збитків через необережність; ходити по воді — подолаєш всі перепони; шум води чути — тебе різко засудять.

Сучасний сонник
Чистий — добрий знак. Каламутна вода — ускладнення. Увійти в воду — вступити в інтимні стосунки. Увійти в морську воду або в океан — випробувати незвичайні відчуття. Увійти в гірську річку з чистою водою — здивуватися поведінки своєї партнерки. Кинеться в гірський потік — любовний роман, від якого не так просто звільнитися. Зануритися у воду з головою — опинитися в скрутному становищі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі