Водоспад. До чого сниться Водоспад

Якщо вам сниться водоспад — це означає, що ви зможете подолати свої честолюбні амбіції і неприборкані бажання і знайти в своєму оточенні чесного і відданого людини, союз з яким буде міцним і довгим.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Образ водоспаду у вашому сні — ознака емоційної розрядки.

Якщо останнім часом щось гнітило й мучило вас — після такого сну можна очікувати, що неприємне напруга спаде, і удача вам посміхнеться. Хворим такий сон — передвіщає швидке одужання.

Якщо ж водоспад виробляє якісь руйнування — такий сон попереджає про те, що, давши своєму напрузі вихід, ви ризикуєте потрапити в неприємну ситуацію. У цьому випадку сновидіння радить не пускати ситуацію на самоплив, а пошукати якийсь безпечний спосіб розрядитися і зняти накопичене в душі напругу.

Сонник для всієї родини
Водоспад — ви побуваєте на вечірці, яка, без сумніву, стане одним з найкращих свят у вашому житті. Цей захід буде з розряду тих подій, які згадують все життя.

Сонник від А до Я
Побачений у сні водоспад — передвіщає несподівано надану можливість здійснити далеку подорож в екзотичні країни, однак якщо вам вдасться подолати що виник спокуса, ви виграєте в головному.

Стояти під водоспадом — значить, над вашими справами і репутацією нависла серйозна небезпека, ви можете здорово постраждати, якщо не виявите обережність і обачність у справах.

Жіночий сонник
Водоспад у сні — передвіщає, що ви зумієте стримати свої неприборкані бажання і доля буде надзвичайно прихильна до вас.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі