Вогонь. До чого сниться Вогонь

Бачити у сні вогонь — добре, якщо ви самі при цьому не згораєте. Він обіцяє тривалий добробут морякам, мандрівникам, всім, хто працює на землі.

Бачити свій будинок палаючим — означає люблячих друзів і слухняних дітей.

Якщо підприємець бачить палаючим свій магазин — це означає стрімкий темп в розвитку вигідних справ.

Боротися з вогнем і не дати йому розгоратися — обіцяє вам неспокійну роботу.

Бачити обгорілі стіни свого магазину — пророкує нещастя, ви будете готові припинити боротьбу за успіх у справах, вважаючи це марним, але доля несподівано знову підтримає вас.

Якщо уві сні розпалюєте вогонь ви — вас чекають приємні несподіванки. ви зможете відвідати своїх далеких друзів.

Бачити велику пожежу — означає для моряків успішне і безпечне плавання.

Літераторам — це обіцяє успіх і почесті, діловим людям — безмежну удачу в справах.

Сонник Ванги
Бачити у сні охоплений вогнем аркуш паперу — до сильного пожежі, в результаті якого будуть знищені всі ліси земної кулі. Населення планети відчуватиме гостру потребу в деревині, папері і, звичайно ж, повітрі.

Побачити в сні наближається з неба вогонь — знак того, що в майбутньому Землі загрожує великий метеорит або комета. Можливо, це космічне явище сильно зашкодить багато міст земної кулі і забере життя великої кількості людей.

Якщо уві сні від вогню виходить нехороший запах — незабаром вам стануть відомі злі плітки, які розпускають про вас ваші недоброзичливці. Вам доведеться чимало попрацювати, щоб спростувати підступи ворогів і відновити свою честь і гідність в очах оточуючих.

Зігріватися уві сні у вогню — свідчення того, що в реальному житті ви дуже щаслива людина, яка знає, що у важку хвилину він завжди знайде розуміння і підтримку у членів своєї сім’ї. Повірте, це дано не кожному, а тому цінуєте своїх ближніх.

Спостерігати уві сні за вогнем в печі — означає, що вашому будинку загрожує велика небезпека від пожежі. Будьте обережні у поводженні з вогнем, в іншому випадку опинитеся без даху над головою.

Побачити в сні маленький вогник від запаленої свічки — такий сон є гарною ознакою. Ваша віра в Бога і дотримання всіх заповідей Господніх чудово відіб’ються на вашому житті. Ви знайдете мир, спокій, щастя і любов.

Якщо вам приснилися міста або лісу, охоплені вогнем — в майбутньому земній кулі загрожує страшна посуха. Настануть часи, коли у людей не залишиться ні ковтка води, і тоді піде сильний дощ, який триватиме кілька днів і ночей і дасть людям довгоочікувану вологу, наповнивши водою океани, моря і озера. Той, хто переживе цю посуху, ніколи не заподіє природі зла, бо людям дано буде знати, що посуха послана їм за невіру в Господа, зречення від релігії і безжалісне ставлення до навколишнього середовища.

Сонник закоханих
Сон, в якому ваш будинок горить — передвіщає люблячого чоловіка і слухняних дітей.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Вогонь у сні — символізує ваші емоції.

Чим яскравіше горить вогонь — тим сильніше емоція.

Бачити, що вогонь загрожує завдати якоїсь шкоди — означає, що ваша нестриманість здатна зашкодити вам.

У той же час, якщо вогонь чистий і від нього немає ні диму, ні іскор, ні обвуглених головешок — такий сон говорить про чистоту ваших помислів і почуттів і може передвіщати успіх і щастя.

У цьому випадку загроза, яку ви відчуваєте при вигляді вогню — це всього лише віддзеркалення внутрішніх тривог і хвилювань, для яких насправді у вас немає особливих підстав.

Іскри, головешки і дим — означають негативні почуття. Такі сни віщують сварки, конфлікти і втрати. Щоб уникнути цього, постарайтеся дивитися на життя світлішим і уникайте чорних думок.

Гасити уві сні вогонь — передвістя великих клопотів і переживань. Можливо, ваша зайва емоційність забезпечить вам неприємності.

Розводити уві сні вогонь — хороший знак, що обіцяє вам прилив сил і нові почуття.

Сонник Хассе
Запалювати — заведеш любов; гасити — кинь свої плани; яскраво палаючий — незменшуваного радість; з димом — нещасне непорозуміння; потерпіти збитки через вогонь — очікує полювання; в печі бачити — очікує потомство; бачити падаючий з неба — повинен будеш перенести несправедливість; бігти через вогонь — позбудешся докучливого підлещування; штучний — недовге щастя; вогні обозу — веселе частування.

Сонник від А до Я
Запалювати уві сні вогонь — передвіщає любовний роман з бурхливими пристрастями, гасити — на ходу поміняєте плани, погодившись з обставинами, що змінилися.

Бачити палаючий в каміні вогонь — передвістя подій, які доставлять вам радість, а чоловікові — досаду. Палаюче вогнище — до приємних несподіванок, факел — дозволите собі невелику розвагу в компанії друзів.

Слабкий, що коливається або затухаючий вогонь — означає недовге щастя, яскраво палаючий — смугу везіння і успіхів у всьому. Вогонь димивший або з сильним димом — передвіщає непорозуміння, в яке потрапите по своїй наївності і головотяпству.

Бачити вогонь у печі крематорію — поповните свою колекцію цінним придбанням. Палаюча свічка в руках у небіжчика — весело погуляєте в гостях з рясним частуванням. Таємничі вогні на нічному цвинтарі — знак зради і зради.

Бігти уві сні на пожежу — в реальності поспішіть на допомогу друзям. Гасити пожежу — неспокійна робота з деякою часткою ризику. Якщо уві сні ваш будинок охоплений полум’ям пожежі — будете кохані своїми дітьми та друзями. Пожежа на великому виробництві, що може призвести до катастрофічних наслідків — передвістя розвитку подій згідно вашим планам.

Постраждати від сильної пожежі — розчаруєтеся в любові. Бачити, як при пожежі під шумок розкрадають ваше майно — передвіщає велике нещастя, від якого у вас просто опустяться руки і пропаде інтерес до чого б то не було.

Дерево, що загорівся від удару блискавки — такий сон говорить про несправедливість по відношенню до вас начальства. Готувати на вогні їжу — передвіщає словесну перепалку з взаємними образами, кип’ятити білизну — приведете сваряться до примирення і порозуміння. Стрибати у сні через вогонь — кінець сімейної війні.

Англійська сонник
«Ти бачив уві сні вогонь, чи не так? — Говорив великий астролог Беневан. — Ти бачив хороший сон. Він передвіщає, що в тебе буде добре здоров’я, щастя в житті, доброзичливе оточення й віддані друзі ».

Дійсно, якщо молодій дівчині або хлопцю, жінці або чоловікові сниться такий сон — це означає, що той, про кого Ви зітхаєте, плачете і з ким пристрасно бажаєте поєднуватися шлюбом, скоро буде Вашим. Але будьте хоч трохи терплячі!

Сонник Цветкова
Вогонь — нездійсненні мрії; розчарування; сварка в особистому житті; опік тіла — погана слава; відчуття опіку — нова дружба, хвилюючі вісті; в грубці — багатство; вогонь і дим — небезпека.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі