Волосся. До чого сняться Волосся

Якщо жінка в сні розчісує свої чудові волосся — це обіцяє їй легкодумство у вчинках, в якому вона пізніше покається.

Чоловіка, який побачив у сні свою редеющий шевелюру — наяву невиправдане великодушність приведе до неуспіху й бідності.

Посивілі власне волосся — сумний знак.

Бачити себе покритим волоссям — обіцяє вам прощення і милість. Якщо такий сон бачить жінка — вона перенесе всю свою увагу на свою особу і, можливо, стане потурати своїм примхам на шкоду моральності.

Якщо вам сниться, що у вас чорне кучеряве волосся — це обіцяє вам спокусливу любовну пастку.

Золотисте волосся — знак гідності і відваги вашого обранця.

Бачити свою улюблену рудою — передвіщає зміни у ваших стосунках.

Каштанове волосся — віщують їх власникові службові невдачі.

Гарна зачіска у сні — знак вдалого повороту ваших справ, але якщо волосся підстрижене дуже коротко — це попередження: не бути марнотратним щоб уникнути нещасть.

Пишна зачіска на пухнастих м’яких волоссі — до безмежного щастя.

Якщо жінка в сні бачить на своїй голові одночасно темні і світлі волосся — це до великих сумнівів у майбутньому виборі й до необхідності бути обережною.

Сплутані неприбрані волосся — до невдач.

Бачити у сні сивого людей — теж знак неприємних змін, для закоханих це означає появу суперників. Також несприятливий сон про випадання волосся.

У той же час білі як сніг, шевелюри — обіцяють їх власникам втішні звістки, поїздки та зустрічі.

Гладити уві сні чиїсь волосся — до хорошого повороту в ваших сердечних справах, до гідного коханого.

Квіти в вашому волоссі — до наближення неприємностей, які, однак, не виведуть вас з рівноваги і не злякають.

Якщо жінка бачить, що вся її зачіска покрита білими квітами — їй наяву треба зміцнити свою волю і підготувати свій дух до різних важких випробувань, які, однак, не будуть тривати довго.

Сиве волосся і молоде обличчя бачить сон — обіцяють йому неприємності, можливі втрати і хвороби, якщо він не проявить обережність.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Волосся у сні — символізують думки, ідеї та різного роду задумки.

Побачити в сні своє волосся красивими і чистими — знак того, що якась ідея здатна привести вас до успіху.

Розпатлане волосся — говорять про те, що вам пора привести свої думки в порядок.

Якщо уві сні ви звернули увагу на чиюсь зачіску — такий сон підказує, що наяву ви можете виявитися залученими в чиїсь задуми або отримати який-небудь рада. При цьому вигадлива зачіска — зазвичай означає якісь складні плани або навіть інтриги.

Занадто довге волосся, якщо їх довжина вас бентежить — найчастіше говорять про зволікання із здійсненням тих чи інших задумів.

Лупа або бруд у волоссі — означають шкідливі думки, які загрожують привести вас до великих »неприємностей або навіть ганьбі.

Ще гірше побачити в своєму волоссі вошей або бліх — після такого сну вам буде краще уникати порад сторонніх людей, вони можуть довести вас до великої біди!

Облисіти у сні — передвіщає безплідність ваших задумів.

В цілому ж, образ волосся слід розуміти так: гарне волосся — це плідні думки, а некрасиві — думки шкідливі і порожні.

Жіночий сонник
Сон, в якому ви бачите, як розчісуєте своє волосся, що є еталоном краси і доглянутості — є попередженням про те, що ви часто нехтуєте своїм особистим життям.

Якщо ж у сні ваше волосся покриває сивина — будьте готові до того, що скоро втратите близького друга або родича, які помруть.

Сон, в якому перед вами постають дівчина або юнак з сивиною у волоссі — передвіщає втрату. Не обов’язково це буде смерть когось із близьких вам людей. Цілком імовірно, що ви втратите свого коханого, причому звинувачувати за цю втрату вам доведеться тільки себе.

А якщо вам наснилися жінки з сивим волоссям — вірогідна поява суперниць, які реально будуть зазіхати на вашого супутника життя.

Якщо вам сняться чорні кучері — вам судилося багато фліртувати і навіть спокушати представників протилежної статі. Проте будьте обережні: ви самі можете попастися в розставлені собою ж мережі і стати жертвою любовної інтриги.

Якщо уві сні вам здається, що ви не в змозі розчесати волосся — значить вам варто звернути пильну увагу на свій норовливий характер. Інакше існує небезпека залишитися одній.

Якщо вам снилося, що ви розлучилися зі своєю прекрасною шевелюрою або вас обстригли — вам загрожують розчарування і обман.

Якщо вам сниться, що ваше волосся раптом зникли самі по собі — остерігайтеся серйозних фінансових труднощів.

Сон, в якому фігурують чорне волосся — не обіцяє нічого хорошого. Він є попередженням про те, що вас може легко заманити в спритно розставлені сіті який-небудь ловелас-пройдисвіт.

Сонник Хассе
Волосся чесати — хороший заробіток; обстригти — випадок смерті в сім’ї; бачити як ростуть — благорозуміе у справах; випадають — втрата майна; продавати — нещастя; руді — фальш; білі — душевний спокій; розчесані — приязнь; на грудях — здоров’я; всклоченние — сімейні неприємності; красиві чорні — ти любимо; сплітати — ти зав’яжеш відносини; фарбувати — порожнеча і оману; довгі — поважають тебе і люблять; чесати іншим — комусь постійно докучати; на руці — думай про майбутнє; обпалити — уникнути неприємностей; розпущене — тривога; мити — занепокоєння; світлі — поступливість і доброта; розчісувати волосся — втрати в справах; чесати гладке волосся — користь, вірний друг; всклоченние — злі вісті.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні у вас довге і густе волосся — такий сон обіцяє вам багатство, силу і владу.

Ретельно пригладжене волосся — сняться до нової дружбу, хорошим відносинам з людьми.

Погані, рідке волосся або стрижені наголо — до збитків.

Бути уві сні лисим — суперечливий сон: або до великій нужді, або до незвичайної багатства.

Якщо у вас у сні волосся неприродного кольору — до марнославства, строкаті — до благополуччя, руді — до обману, глум, біляві — до спокою і радості, чорні — до прибутку, попелясті — до смутку, сиві — до довголіття, щастя і шані.

Зачісуватися уві сні — передвістя здоров’я та успіхів, рвати на собі волосся — до втрати, палаючими на голові бачити — до прибутку і успіхам.

Якщо уві сні все ваше тіло вкрите густим волоссям — сон обіцяє багатство і успіх; якщо ж волосся рідкісні — тривоги, небезпека потрапити під чужий вплив.

Волосся бачити на грудях — до здоров’я; волосся на долонях — до неприємностей.

Красиві локони у вас у сні — до любовного захоплення; некрасиві або брудні — до поганих вістей.

Бачити у сні свої волосся кучерявим — до майбутніх змін; розчісувати їх — до нових захоплень.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі