Воробей. До чого сниться Воробей

Якщо вам приснилися горобці — значить, вас чекає життя, повне любові і спокою, що зробить вас доброзичливим і вдячним слухачем різних сумних сповідей, а ваша доброзичливість у свою чергу заслужить вам добру славу.

Якщо ж вам наснилися підбиті або сумні, нахохлившись горобці — цей сон послужить передвістям печалі.

Сонник закоханих
Горобці, побачені уві сні — обіцяють любов, гармонію і щастя. Вас очікують шану і повагу інших людей, проте сумні горобці сняться до розчарування і втрат, погіршення відносин з коханим.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Образ горобця уві сні — символ життєвої суєти і дрібних несподіванок. Зграйка веселих жвавих горобців у вашому сні віщує пожвавлення в життя.

Воробей, клюющій уві сні крихти зі столу — підказує, що, випустивши з уваги якісь дрібниці, ви ризикуєте понести деякі збитки.

Якщо ж горобець боляче клюнув вас — це є передвістям того, що якісь події, які наяву представляються вам дріб’язковими і незначними, можуть призвести до несподіваних ускладнень.

Сонник для всієї родини
Воробей — означає невизначеність, перехідність ситуації.

Якщо уві сні його вбивають — бути біді.

Якщо ви його садите в клітку — до хвороби.

Почути в сні, як горобець цвірінькає — зіткнутися з несподіваною перешкодою при вирішенні особистих проблем. Такий сон з неділі на понеділок нічого не значить.

Якщо сон відвідав вас в другій половині тижня — наяву ви зіткнетеся з дуже сильним ворогом, якого ви таким не вважали.

Якщо горобець присниться в першій половині тижня — в особистому житті багато проблем, але всі вони вирішувані, варто лише набратися терпіння.

Сонник Хассе
Воробйов велика зграя — клопіт; стріляти — корисний собі та іншим; літаючих — отримаєш порожні обіцянки; ловити руками — несподівана зустріч; цвірінькають — прикрі плітки.

Сонник від А до Я
Бачити у сні горобця — значить ваше життя буде наповнене любов’ю і спокоєм завдяки вашому вмінню вислухати співрозмовника і, прийнявши близько до серця його радості і болі, дати мудру пораду. Велика зграя — виробів віщує клопоти і праці.

Якщо горобці у вашому сні літають — це до порожніх обіцянок, якщо цвірінькають — до прикрих пліткам на вашу адресу.

Стріляти по горобцях — до ваших порад прислухаються.

Поранені або замерзлі горобці — передвістя сумних подій.

Ганятися за горобцями — до несподіваної зустрічі.

Спіймати горобця — завести нове знайомство. Ловити, але не спіймати — марно домагатися любові. Випустити спійманого горобця — не скористатися надати випадком.

Жіночий сонник
Горобці уві сні — віщують життя, повне любові і спокою. Ви станете доброзичливим слухачем чиїхось сумних історій, і це принесе вам повагу і любов оточуючих.

Поранені або сумні, нахохлившись горобці — сняться до сумних подій.

Сонник XXI століття
Бачити у сні горобця або чути його цвірінькання — передвістя нового знайомства, перебування у колі вірних і відданих друзів; підстрелити його — значить досягти своєї мети, зловити — до інтриги, упустити горобця — означає, що ви не зумієте скористатися своїм щастям.

Стаю виробів бачити — до клопотів.

Для дівчини годувати горобця у сні — до швидкого заміжжя.

Сонник закоханих
Горобці — це символ непостійності. Ви можете займатися сексом навіть з малознайомою людиною, неважливо, що ви спілкуєтеся всього кілька годин. Однак не можна стверджувати, що ви легковажні — всьому виною спрага нових відчуттів, саме вона кидає вас у вир випадкових зв’язків. Ви боїтеся, що охолоне до людини, з яким вже складалися в інтимному зв’язку, і тому намагаєтеся якомога швидше зав’язати нові відносини з іншою людиною. Вам слід урізноманітнити своє сексуальне життя з постійним партнером, і тоді ви не набриднуть одне одному.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі