Ворона. До чого сниться Ворона

Ворона в сні — зазвичай до сумних подій.

Почути їх каркання — означає несприятливий вплив на вас і в результаті помилкові вчинки. Молодих чоловіків цей сон — попереджає про хитрощах та інтригах проти них представниць прекрасної статі.

Сонник Ванги
Ворон — сумний вісник, що сповіщає своїм криком і навіть самим появою про нещастя і біди.

Якщо вам приснилася зграя ворон, що кружляють у повітрі — незабаром станеться військовий конфлікт, постраждає багато людей, трупами покриється земля, і не будуть встигати ховати мертвих, так що буде бенкет для воронів і скорботу, траур для людей.

Бачити кричущого ворона — вірний знак того, що над вашим домом нависла смерть, потрібно молитися, і прийде порятунок.

Сон, в якому ворони будують гнізда на деревах — передвіщає хворобу, яка вразить людей і худобу, так що м’ясо тварин перестануть їсти. Порятунок буде знайдено у воді, травах, в молитвах і милосердя.

Якщо ворони своєю зграєю суцільно покривають землю (поле) — такий сон пророкує неврожайний рік, хліб буде дорогим, а птахи не знайдуть зерен, загинуть в безлічі, якщо не врятуються, полетівши на південний схід, де буде урожай.

Убити в сні ворона — наяву ви будете безсилі перед смертельною хворобою когось із близьких, ліки не допоможуть, як би ви не сподівалися на них і на лікарів, тільки співчуття і терпіння у ліжку вмираючої людини зроблять світлими його останні дні в цьому світі.

Ви в сні вбиваєте чорну птицю (смертельну хворобу), вважаючи її витоком страждань — полегшення для хворого, і він це знає, і вам потрібно з цим змиритися.

Сонник закоханих
Якщо молодому чоловікові сниться ворона — це означає, що жінки будуть плести інтриги проти нього.

Почути вороння каркання — означає потрапити під поганий вплив, який матиме на вас коханий.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Образ ворони уві сні — це завжди передвістя неприємностей. Такий сон закликає вас бути обачнішими.

Чути в сні вороння каркання — це попередження про те, що ви ризикуєте постраждати через чиїхось пересудів або шкідливих порад. У такі дні будьте обережніше з оточуючими і не давайте їм приводу для пліток чи зауважень.

В той же час, побачити уві сні мудрого ворона, що сидить на дубі — знак того, що ваші неприємності в результаті обернуться на благо.

Сонник Хассе
Ворона бачити — втрата; чути крик — нещастя; бачити літають навколо будинку — смерть; бачити як крадуть — переживаєш смертельний страх; лякати — вистежити злодія або шахрая.

Ворони літають — близька смерть; ловити руками — незгода; на деревах — сімейне збори, чути каркання — отримати недобрі вісті.

Сонник від А до Я
Побачити в сні ворона — передвіщає поворот у долі до гіршого. Для молодої дівчини — це попередження про невірність коханої людини. Літаючий навколо будинку ворон — провісник чиєїсь смерті в будинку. Каркає ворон — до нещастя в родині знайомих чи сусідів. Ворон, щось клюющій — ви переживете смертельний страх.

Сполохати ворона, з криком полетів від вас — вистежити злодія або шахрая. Вбити ворона — врятуватися від небезпечного суперника. Є м’ясо ворона — до неприємностей в любові.

Бачити у сні ворону — передвістя сумних подій, втрати і недобрі вісті. Літаючі ворони — до похорону. Каркають ворони — ви допустите ряд помилок під впливом тих, хто цього вкрай зацікавлений.

Ловити ворон — не знайдете спільної мови з тими, з ким до цього було, здавалося б, повне взаєморозуміння. Розсівшись на дереві зграя ворон — належить піти на збори, від якого не буде ніякого пуття. Поранена ворона — проти вас щось затівається з боку чоловіків.

Жіночий сонник
Ворон або ворона — сумні вісники, що сповіщає своїм криком і навіть самим появою про нещасливі події та лихах.

Каркання ворон у сні — попереджає про те, що в результаті несприятливого зовнішнього впливу ви зробите помилкові вчинки. Молодих чоловіків такий сон — застерігає від жіночих хитрощів та інтриг.

Якщо ворони своєю зграєю суцільно покривають землю (поле) — такий сон пророкує неврожайний рік і дорожнечу.

Англійська сонник
Ворони — це поганий сон. Він означає, що насувається біда або хвороба або Ви будете страждати від чиєїсь несправедливості, від бідності та інших напастей. Вас чекає час печалі. Закоханих цей сон попереджає про віроломство Вашої обранця, до якого потрібно поставитися з більшою тверезістю.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі