Ворожіння. До чого сниться Ворожіння

Ворожіння уві сні — це нагадування вам про те, що якесь важливе відкладене справа турбує вас. Але, приймаючи рішення довести його до кінця, проявіть обережність.

Якщо цей сон бачить молода особа — значить, доля змушує її зробити вибір між двома шанувальниками. Але в цьому виборі вона повинна у всьому покластися на себе — на свою інтуїцію і розсудливість.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що вона ворожить — це означає, що їй доведеться зробити вибір між двома шанувальниками. У цьому їй доведеться покладатися тільки на себе, свої почуття та інтуїцію.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Ворожіння у сні — знак сумнівів і душевних переживань. Нерідко це є нагадуванням про якийсь важливій справі, яке було відкладено вами, але поволі турбує вас.

Якщо ворожка уві сні доброзичлива, а її слова наповнюють вас впевненістю і спокоєм — такий сон підказує, що справи незабаром можуть влаштуватися самі собою. Це дуже сприятливий знак, що закликає вас позбутися тривог і довіритися долі. Проте не варто сприймати результати ворожіння буквально — в них може міститися лише натяк на якісь події.

Якщо ж замість спокійної впевненості ви відчуваєте нетерпіння і збудження — такий сон, швидше за все, є хибним.

Отримати уві сні лякаюче пророкування — означає, що вам краще не пускати справи на самоплив. Покладіться на свої сили і постарайтеся уникати зайвої метушні.

Сонник від А до Я
Гадати уві сні — означає бути стурбованої якимось важливою справою, яка потребує вирішення, але щоб прийняти його, потрібно як слід зважити всі «за» і «проти».

Для молодої дівчини — такий сон означає, що вона стоїть перед вибором, кого з двох шанувальників віддати перевагу, а кому дати відставку. Це рішення також вимагає від неї тонкого підходу і неквапливості.

Якщо уві сні вам хтось гадає — значить, наяву вас чекає розчарування від сумнівних задоволень. Якщо ворожите ви — в реальному житті вас долають сумніви з приводу і без приводу.

Жіночий сонник
Ворожіння у сні — свідчить про те, що вас турбує якесь важливе відкладене справу. Повертаючись до цієї справи, проявіть обережність.

Для жінки такий сон — означає, що їй доведеться зробити вибір між двома шанувальниками. У цьому виборі вона повинна цілком покластися на свою інтуїцію і розсудливість.

Сонник XXI століття
Ворожіння у сні — обіцяє вам несподіванка наяву, можливі втрати через зайвої квапливості, необхідність вирішити варту перед вами проблему.

Якщо ж вам пророкують долю — такий сон обіцяє вам щастя в коханні.

Ворожка уві сні — знак необґрунтованих хвилювань і мук в ході пошуку істини.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі