Вовк. До чого сниться Вовк

Бачити у сні вовка — говорить про те, що серед ваших, співробітників є безтурботна людина, який видає виробничі секрети і здатний на крадіжку.

Вбити вовка — означає, що ви впораєтеся з хитрими ворогами, які прагнуть спаплюжити вас.

Чути виття вовка — означає, що вам вдасться викрити таємну змову, спрямований проти вас, і чесно вийти переможцем у конкурентній боротьбі.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться вовк — значить, хтось з її оточення намагається очорнити її перед людиною, в якого вона закохана.

Вбити вовка уві сні — означає перемогу над наклепниками і злими людьми.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Вовк — найдавніший символ небезпечного ворога. За допомогою цього способу сон може застерігати вас від зайвої безпечності в спілкуванні з оточуючими.

Сонник для всієї родини
Людина і вовк — завжди були ворогами.

Побачити вовка уві сні — до зіткнення і боротьбу з недругами.

Сон з понеділка на вівторок — символізує звістку про можливу хворобу або навіть смерть когось із друзів.

Якщо сон приснився з неділі на понеділок — вас очікує трагічна самотність внаслідок нещастя, яке на час позбавить вас коханих людей.

Сон в середу — свідчення того, що треба знайти в собі сили і незважаючи на всі труднощі боротися з невлаштованістю життя, матеріальними труднощами.

Сонник Хассе
Волков бачити — перенести вибух сильного гніву; чути виття вовка — будеш попереджений про небезпеку; бути переслідуваним — мати смертельного ворога.

Сонник від А до Я
Побачити в сні вовка — передвіщає крадіжку у вас на роботі і викриття злодія. Бачити біжить вовка — укладіть угоду зі скупим людиною, яка буде торгуватися до останнього.

Якщо вовк у сні вкусив вас — це до збитків і інших неприємностей. Вбити вовка — впораєтеся з неприємностями і не дасте своїм недругам зганьбити вас.

Є вовче м’ясо — до благополуччя. Полювати на вовків — розкрити змову. Опинитися в оточенні вовків — вам загрожуватимуть. Чути виття вовка — перемога в боротьбі з конкурентами залишить вас без очікуваного прибутку.

Якщо уві сні ви рятуєтеся від вовків втечею — наяву заімеете серйозного ворога. Бути вовком — випробувати сильний гнів.

Жіночий сонник
Сни, в яких з’являється вовк — попереджають про те, що серед ваших колег є людина, яка здатна на зраду і крадіжку.

Вбити вовка — означає, що ви викриєте недоброзичливців, які прагнуть спаплюжити вас.

Сонник XXI століття
Бачити у сні вовка — до розмов, іноді — до сварки, чути його виття — до нужді і самотності, вовча зграя — до втрати, збитку, зловити вовка — до насмішок, можливості потрапити в незручне становище, вбити вовка — до перемоги над ворогом.

Рейтинг статті:
(1 голосів 4,00 середній з 5)

Коментарі