Втечу. До чого сниться Втеча

Сон, в якому Ви намагаєтеся сховатися втечею або просто від когось тікаєте — означає, що Вам загрожує безчестя і Вам слід бути напоготові.

Якщо ж у сні Ви лише спостерігаєте чиєсь втечу — значить, Вас чекає зустріч з предавшим Вас віроломним одним. Бійтеся цієї людини. Для жінки сон, у якому від неї тікає її коханий — вірна ознака того, що її серцем вже володіє інший обранець. Те ж саме можна сказати і про чоловічу сні на ту ж тему.

Психоаналітичний сонник
Втеча — розглядається в етології як один з варіантів агностичного поведінки, тому воно криє в собі можливості агресії. Щось, що вислизає від свідомості. Щось, избегающее свідомості індивіда або випадає з пам’яті. Коли блокований один шлях і виявлено інший, в цьому випадку вдається уникнути загрози. Може так само свідчити про закінчення сновидіння, що визначається конфліктом і дозволеного успішно, або показувати можливий варіант розвитку даної теми. Розрізняють різні аспекти втечі від .. і втечі до … Втеча від, навіть у стані порушеної свідомості, завжди містить втеча до.., тобто в символіці того, куди відбувається втеча (минуле, ліс, берег, інший будинок), криється розгадка того , чому відбувається втеча від.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі