Втома. До чого сниться Втома

Відчувати у сні втома — це очевидна ознака вашої нервової та емоційної перевантаження. Схоже, ви звалили на себе занадто багато проблем і занадто сильно переживаєте з цього приводу. Після такого сну вам дійсно не заважає як слід розвіятися і відпочити.

Сонник від А до Я
Відчувати у сні смертельну втому у всьому тілі — остерігайтеся небезпеки з боку незнайомих чоловіків. Бачити у сні абсолютно виснаженого на роботі чоловіка, який, прийшовши з роботи і не дочекавшись вечері, заснув прямо в кріслі — це віщує вам спільну прогулянку за місто, де прекрасно відпочинете і розважитеся.

Бачити у сні виснажених непосильною роботою, Валя з ніг від постійної втоми людей — значить, в реальному житті вам в голову прийде відмінна і абсолютно реальна ідея, як привернути увагу чоловіка, на якого ви давно поклали око.

Якщо наречена напередодні весілля бачить уві сні свого нареченого втомленим і хворим — значить, процес одруження пройде без сучка без задирки і на самому вищому рівні.

Якщо уві сні ви з втомою думаєте про зустріч численних гостей, не знаючи, з якого кінця взятися за підготовку до цієї події — наяву вас можуть очікувати ускладнення у відносинах з близькими людьми.

Жіночий сонник
Відчувати себе втомленим уві сні — знак поганого здоров’я або розладу справ.

Якщо молода жінка бачить у сні втомленими інших людей — можливе погіршення її самопочуття.

Сонник Білого мага
Якщо уві сні ви відчуваєте втому — наяву ваш організм перебуває на межі нервового виснаження. Справи справами, а й про здоров’я забувати не можна, адже воно куди важливіше, ніж справи і навіть гроші. Постарайтеся перекласти ведення справ на довірену людину, а найближчим часом присвятіть відпочинку. Однак це не повинно означати, що проводити вільний час бажано в кріслі перед телевізором, — таке проведення часу виснажить ваш організм ще більше. Відпочинок повинен бути активним. Прекрасно відновлять ваші сили прогулянки на природі, а якщо ви переїдете на деякий час в село або заміський будинок, то краще і бути не може.

Якщо хтось із близьких скаржиться вам у сні на втому — значить, ця людина може скоро захворіти. Постарайтеся зробити все можливе, щоб запобігти хворобі, але, якщо це неможливо, докладете всіх зусиль для його повноцінного лікування.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі