Вудка. До чого сниться Вудка

Вудка — символ інтриги, якихось розмов, що ведуться за вашою спиною. Можливо, ви й самі помітили косі погляди, звернені в вашу сторону. Будьте готові до того, що ці погляди виллються в щось суттєве.

У сні ловити рибу на вудку — проблема, яка відняла у вас досить багато часу і сил, нарешті буде вирішена, і ви відчуєте глибоке задоволення з цього приводу.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Вудка уві сні — символізує хитрість і спритність.

Якщо уві сні ви зустріли людину з вудкою — будьте обережні, можливо, наяву хтось готує вам підступ. Після такого сну вам слід бути уважнішими з пропозиціями, які виглядають спокусливо і привабливо.

Сонник XXI століття
Побачити в сні вудку або тримати її в руках — застереження: чийсь обман може ввести вас в оману або створити вам багато неприємностей.

Бачити спінінг — означає, що для вас настали сприятливі часи і ви цілком можете реалізувати всі свої плани і задуми.

Якщо у вас на вудці або спінінгу заплуталася ліска — такий сон може бути передвістям дрібних неприємностей або плутанини в справах.

Еротичний сонник Данилової
Для чоловіків приснився вудка — означає, що в реальності їм не вистачає сексу. У найближчому майбутньому ви будете налаштовані на пошук розваг і задоволень.

Якщо ви ловите рибу в прозорій воді — вам належить завести одночасно кілька інтимних зв’язків та втілити ваші заповітні бажання в життя.

Для жінки вудка уві сні — символізує прояв активної уваги з боку численних шанувальників. Вас чекає спокуса прийняти відразу кілька спокусливих пропозицій.

Езотеричний сонник
Вудка — вас чекає обман, обіцянки, дані вам, що не будуть виконані. Ви удіте ви самі змусите когось на обман і помилкові обіцянки. Хтось явна брехня, людина заздалегідь знає, що обіцянка нездійсненно.

Якщо вудка добре видно — обман стосується матеріальних вкладень, позичання грошей.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі