Вугілля. До чого сняться Вугілля

Бачити розпечені яскраві вугілля — передвісник задоволення і безлічі приємних змін.

Бачити, що ви перемішуєте їх — передвіщає повну, абсолютну радість.

Бачити згаслі вугілля — до занепокоєння і розчарування.

Сонник закоханих
Приснилися яскраві вугілля — віщують любов і задоволення, згаслі — розлуку.

Сонник О.Смурова
Жарко жар бачити уві сні — передвісник благополуччя. Якщо вугілля будуть горіти погано і, тьмяно, то ваше життя буде безрадісною і тужливої.

Згаслі вугілля означають насувається нещастя.

Багато вугілля бачити — до отримання прибутку. Вантажити або видобувати вугілля означає, що ви займетеся малоприбутковою справою.

Купувати вугілля означає, що ви купітесь на брехливі обіцянки і візьметеся за проект, який врешті-решт лопне. Ходити по розпеченому вугіллю — це знак небезпеки в ризикованій справі.

Тримати в руках розпечене вугілля віщує великі випробування, які ви з честю витримаєте. Іноді такий сон вказує на те, що у вашій владі зупинити розвиток будь то конфлікту або спору; Кидатися вугіллям, що горить — знак того, що ви станете призвідником великого скандалу.

Англійська сонник
Побачити згаслі вугілля каміна або печі — найважчий своїми наслідками сон: це знак вашої смерті або смерті одного.

Вугілля можуть виступати передвісником удачі тільки коли вони яскраві, чисто розпалюються. Сон пророкує вам щасливу любов і вічну відданість коханої людини.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснився вугілля — до цікавих новин; вантажити вугілля — до важкого, але вигідному праці; кидати вугілля в сні в топку — до великих життєвих змін; замовляти, купувати — до невеликих грошей; забруднитися у сні вугіллям — до пліток про вашу персону; розвантажувати вугілля — ви зможете уникнути смертельної небезпеки.

Французький сонник
Палаючі вугілля сняться до того, що вам належить пройти через приниження і ганьба. Підсильте пильність, щоб забезпечити собі захист від ворогів. Згаслі вугілля сняться до поїздки ділового характеру.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі