Вулиця. До чого сниться Вулиця

Вулиця уві сні — це символічне відображення тієї обстановки, яка складається навколо вас наяву.

Брудні, криві вулички — підказують, що ви заплуталися у своїх справах, зробивши масу помилок і промахів. Якщо ви не зумієте розібратися зі своїми накопиченими проблемами, то навряд чи можете розраховувати на який-небудь успіх.

Широкі, світлі і в міру жваві вулиці — віщують пожвавлення у ваших справах.

Пустельні вулиці — знак того, що ви ризикуєте залишитися один на один зі своїми проблемами.

Вулиці, загачені масою народу — застерігають від зайвої метушні. Бути може, якісь події викличуть у вас зайве збудження, що призведе до непотрібної метушні у ваших справах, загрозливою невдачами і конфліктами з оточуючими.

Сонник Хассе
Вулиця, йти нею — багато щастя; йти разом з багатьма людьми — добрі справи; прогулюватися по ній — зав’язати знайомство.

Вулична жінка — бережися води.

Вулична пісенька, чути її — нові знайомства.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бездіяльно прогулюється по вулиці — передвіщає наяву нові цікаві знайомства. Якщо ви йдете прямо по бруківці при жвавому русі в годину пік — в’яве вас чекає важке душевне потрясіння, якщо ж йдете по проїжджій частині, яка абсолютно вільна у нічний час — це віщує вам рівну життєву дорогу.

Гуляти по бульвару — вас чекає вільна і веселе життя, взагалі по дуже зеленої вулиці — чекають безцільні й марні клопоти.

Якщо уві сні ви вешталися по центральному проспекту — будете стурбовані проблемами, далекими від реального життя. Походжати по набережній — доведеться відстоювати свої права і незалежне становище.

Їхати по вулиці — знайдете щастя в боротьбі.

Вулична аварія — знак біди з дітьми.

Опинитися в сні на незнайомій вулиці в незнайомому місті — означає, що незабаром доведеться відправитися в далеку поїздку.

Бути пограбованої на вулиці — передвіщає наполегливі залицяння чоловіка, який вам несимпатичний. Бути збитої на вулиці очманіло що втікає — незабаром візьмете участь у торжестві, на якому вам одній буде сумно серед веселяться, радісних людей.

Жіночий сонник
Прогулюватися у сні по вулиці — знак біди, неспокою і відчаю через неможливість досягти жаданої мети.

Якщо вулиця яскраво освітлена — вам належить взяти участь в якомусь розвазі, яке завершиться швидше, ніж ви встигнете отримати задоволення.

Якщо уві сні ви йдете у сутінках по знайомій вам вулиці в далекому місті — це віщує подорож, яка не принесе вам ні радості, ні користі.

Якщо ви в жаху біжите по вулиці, рятуючись від вбивці — це означає, що ви зважитеся на ризикований крок заради просування по службі або в пошуках насолод.

Еротичний сонник Данилової
Якщо уві сні ви йдете по незнайомій вулиці — це символізує безуспішні спроби зав’язати стосунки з партнером, який набагато молодший за вас. Всі ваші зусилля спокусити цікавить вас людини виявляться марними. Попереду вас чекає відчай, нервовий розлад, що приводить до депресії.

Знайома вулиця — навпаки, означає, що ви реально оцінюєте свої можливості в сексуальному плані, і в найближчому майбутньому вас оцінять по достоїнству.

Езотеричний сонник
Шукати потрібну вулицю — ваш пошук нової справи або свого місця цілком своєчасний. Він увінчається успіхом.

Бачити вулицю — попереду широка дорога для виконання задуманого.

Мостити, асфальтувати, прокладати вулицю — у своїй поспішності ви щось важливе випустили з уваги, але якщо вчасно спохопитеся, то це не стане перешкодою на шляху.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі