Вулик. До чого сниться Вулик

У сні бачити вулик — вам потрібно на деякий час віддалитися від суспільства і побути в повній самоті. Проблеми і дрібні негаразди не дають вам спокою, хоча ви і робите все можливе для того, щоб не звертати на них уваги. Однак для того щоб по-справжньому заспокоїтися, вам потрібно ретельно все обдумати, не відволікаючись на побутові дрібниці.

У сні ходити між вуликами — ви не довіряєте своїм друзям, хоча вони не зробили нічого такого, що можна було б порахувати зрадою або навіть натяком на нього.

Робити бджолині вулики — сон обіцяє вам швидкі зміни в особистому житті, вам доведеться піклуватися не тільки про себе, а й про когось ще.

Бджолиний вулик, наповнений бджолами і медом — символізує насичену та різноманітну сексуальне життя.

Порожній вулик — символізує імпотенцію для чоловіка або фригідність для жінки.

Сонник Нострадамуса
Вулик — знак того, що в майбутньому ви зіткнетеся з великою кількістю складних проблем.

Якщо уві сні за вуликом спостерігають кілька людей — такий сон означає, що в не настільки віддаленому часу до влади в державі, в якій ви живете, прийдуть дуже мудрі люди, але їм потрібно багато часу, щоб вивести країну з кризи.

Якщо вам приснилося, що ви виготовляєте вулик своїми руками — ви з легкістю подолаєте виникли на вашому шляху перешкоди.

Побачити в сні, як хтось виготовляє вулик — означає, що в майбутньому ви зустрінетеся з дуже сильною людиною, який надасть помітний вплив на ваше життя.

Засунути у сні руку у вулик — до розчарування. Такий сон свідчить про те, що в майбутньому ви розчаруєтеся в близьких вам людей. Можливо, що той, кого ви в даний час вважаєте своїм найкращим другом, насправді виявиться злим, заздрісним людиною.

Побачити в сні вулик, в якому зовсім немає бджіл — до серйозних втрат. Можливо, ви позбудетеся чогось дуже цінного і будете сильно переживати через це.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі