Вулкан. До чого сниться Вулкан

Бачити у сні вулкан — означає, що вас чекають запеклі суперечки, які зашкодять вашій репутації. Для молодої жінки цей сон — означає, що її егоїзм призведе до вельми неприємною і заплутаної ситуації.

Сонник Фрейда
Якщо вам наснився діючий вулкан — значить, скоро вам доведеться пережити пристрасний, запаморочливий роман.

А ось згаслий вулкан — означає або розрив відносин, або тимчасове охолодження і втрату інтересу до партнера (партнерки).

Сонник закоханих
Сон про вулкан, приснився жінці — означає, що вона надто егоїстична і це відлякує від неї людей. Їй слід менше займатися собою і звернути увагу на інших.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Образ вулкана уві сні — це символ насилу стримуваних негативних емоцій. Такий сон підказує, що або ви самі, або хтось із вашого оточення буквально готовий вибухнути. Побачивши такий сон, вам слід пошукати якісь шляхи, щоб примиритися зі своїми опонентами і не доводити справу до гострого, конфлікту, інакше наслідки можуть виявитися досить жалюгідними для вас.

Сонник для всієї родини
Якщо ви бачите в сні виверження вулкана — це означає, що наяву ви будете відчувати великий розпал почуттів, пристрасть, гнів, образу, ревнощі, запальність, агресію. Всі ці почуття можуть виходити як від вас, так і від іншої людини.

Якщо ви бачите розпечене жерло вулкана — пристрасті Наскалов до межі і емоції ось-ось готові вирватися з-під контролю.

Якщо ви бачите в сні, що вулкан вивергається, камені і лава спрямовуються в вашу сторону — це вказує на те, що у вашому житті обов’язково відбудуться зміни.

Якщо ж вам сняться кипляча лава, що летять камені — зміни, які відбуваються у вашому житті, будуть дуже значні. Але щоб не було ніяких неприємних наслідків, слід бути уважнішими до оточуючих людей.

Якщо ви уві сні занурюєтеся в розпечену лаву — вам слід проявляти у вирішенні питань побільше розсудливості і не бути такою легковірної

Коли вам сниться, що вас завалює камінням при виверженні вулкана — слід постаратися уникнути критичної ситуації, інакше це буде мати для вас самі неприємні наслідки.

Приснився згаслий вулкан — вказує на хворобу або душевне самотність.

Якщо вам сниться, що ви йдете по остигнула лаві — незабаром всі пристрасті вляжуться, настане спокійна і благополучне життя.

Якщо вам сниться виверження вулкана з понеділка на вівторок — вам не варто піддаватися емоціям.

Якщо ж ви бачите виверження вулкана з вівторка на середу — наяву у вас можливий конфлікт чи бурхливе з’ясування відносин з коханою людиною.

Якщо ж з вівторка на середу вам присниться згаслий вулкан — це вказує на охолодження у відносинах з коханою людиною.

Якщо ж, крім згаслого вулкана, вам сняться тріщини в землі — це вказує на розрив з коханим.

Якщо вам сниться з четверга на п’ятницю, що ви йдете по розпеченій лаві — і вона обпікає вам ноги, це знак того, що вам потрібно проявити обережність, інакше у вас буде чимало неприємностей, які нададуть сильний негативний вплив на ваше життя.

Сонник від А до Я
Побачений у сні вулкан — передвіщає запеклі суперечки, які можуть серйозно зашкодити вашій репутації, причому для молодої дівчини такий сон — є попередженням про те, що її егоїзм призведе до вельми неприємною і заплутаної ситуації.

Приснився вогненна лава, вивергався з жерла вулкана і спалює полум’яним потоком все на своєму шляху — передвіщає виникнення нової і сильної пристрасті до якогось чоловіка.

Сон про вулкан — говорить про настання великих життєвих змін.

Жіночий сонник
Вулкан у сні — символізує запеклі суперечки, які можуть зашкодити вашій репутації. Для молодої жінки цей сон — означає, що її егоїзм призведе до вельми неприємною і заплутаної ситуації.

Англійська сонник
Приснився вулкан — передвіщає великі розбіжності: сімейні чвари, сварки між закоханими, сварки друзів. Однак сон попереджає: доля жорстоко покарає Вас за один тільки Ваш помисел про помсту комусь.

Коммерсанту цей сон — свідчить про безчесних намірах його службовців або про крадіжки чи інших сумні події. Сон загрожує і віщує громадські заворушення. Для закоханих — це знак того, що інтриги їх супротивників з того і з іншого боку будуть викриті, а замишляв зло буде затаврований і зганьблений.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі