Вуха. До чого сняться Вуха

Бачити у сні чиїсь величезні вуха — значить виявитися несподівано в самій гущі подій і стати свідком приголомшливих подій.

Якщо у вашому сні вуха належать приємною особі — вести ви отримаєте самі радісні, якщо ж вам неприємно дивитися на володаря таких локаторів, то новина призведе вам в лють або спантеличить.

Якщо ж у сні великі вуха будуть належати вам і ви побачите їх у дзеркало — життєві обставини змусять вас змінити своїм принципам.

Сонник Міллера
Побачити в сні чиїсь вуха — це сон-попередження: хтось, неприязно ставиться до вас, прискіпливо вислухає кожне ваше судження, прагнучи знайти привід для того, щоб вас образити.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Якщо уві сні ви звернули увагу на свої чи чужі вуха — можливо, найближчим часом вас будуть бентежити які-небудь чутки або плітки.

Біль у вухах, якщо вона не викликана реальним захворюванням — підказує, що незабаром якісь чутки можуть викликати ваше обурення.

Смішні вуха уві сні — віщують, що порожні розмови можуть стати причиною якогось дурного і безглуздого випадку.

Сонник Деніз Лінн
Вухо — слухайте, постарайтеся «почути» знаки, що оточують вас. Проявіть бажання дізнатися правду. Або є щось таке, що ви боїтеся почути?

Сонник закоханих
Вуха — такий сон попереджає, що ви повинні бути обережні в компанії людей, з якими мало знайомі і яких погано знаєте. Не говоріть з ними про особисте життя — цілком можливо, що на наступний день інтимні подробиці будуть знати всі, кого знаєте ви.

Езотеричний сонник
Вуха незвичайної форми або розміру — вас прослуховують відповідні органи чи конкуренти: по телефону або десь встановлено підслуховуючий пристрій.

Якщо вуха ваші — у вас вдома, якщо чужі в службовому приміщенні.

Хворі — ви десь «наслідили», і ваші дані фігурують в небажаних анкетах, у фіскальних органах.

Сонник Цветкова
Вухо — новина; бачити чітко — швидка звістку; незвичайне — дивні новини, звістки.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі