Вузол. До чого сниться Вузол

Побачити в сні, що ви розглядаєте вузол — означає велику тривогу через дрібниці.

Зав’язувати вузол у сні — знак, що ви поведете себе як незалежна особистість і не погодитеся терпіти суспільство неприємного вам людини.

Сонник Фрейда
Чоловікові уві сні намагатися розв’язати вузол — не варто так сильно переживати, якщо під час любовного побачення з жінкою у вас не все пройде благополучно. Швидше за все, це всього лише наслідок хвилювання або втоми.

Якщо цей сон був побачений жінкою — значить, їй доведеться проявити максимум витримки і стійко перенести всі капризи свого коханого.

Розривати уві сні вузол — ви шукаєте вихід. з важкої ситуації, в яку потрапили, але ваші зусилля не дають результатів, тому що слабкі. Можливо, для досягнення успіху вам доведеться позбутися чогось, однак ваш спокій і благополуччя вашої родини варто цієї жертви.

Сонник Ванги
Вузол — поява у сні цього символу віщує вам проблеми, життєві труднощі.

У сні ви затягуєте тугий вузол — це означає, що в реальності ви намагаєтеся вирішити свою проблему без чиєїсь допомоги, але тільки ще більше заплутує ситуацію.

Сон, в якому ви розрізаєте вузол — свідчить про те, що наяву ви на вірному шляху і всі ваші дії правильні і лаконічні.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Занадто тугі або заплутані вузли — ознака плутанини і складних інтриг. Часто такий сон підказує, що вам пора прийняти вольове рішення і одним ударом розрубати неподдающийся «гордіїв вузол» проблем.

Бачити у сні, як будь-хто зав’язує невеликий вузлик, або ж зав’язувати такі вузлики самому — це заклик згадати про щось важливе, про що ви ненароком могли забути. Можливо, це допоможе вам розібратися з якимось складним питанням.

Сонник Хассе
Вузли дорожні — відвідувачі з далеких країв.

Вузол зав’язувати — застій у важливій справі; розв’язувати — завзятістю досягнеш мети.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви чортихатися, не в силах розв’язати заплутаний вузол на шнурку — значить, доведеться прийняти невигідні для вас умови. Зав’язувати хустку на вузлик — забудете зробити необхідну покупку.

Збирати у вузли брудну білизну, готуючись здати його в пральню — в реальності встряне в справу, яка доставить тільки зайвий клопіт. Якщо уві сні мова йде про якийсь залізничному вузлі — незабаром вам належить відправитися в дорогу.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви бачите вузли — знак того, що ваш коханий не безгрішний, А ви, природно, не зможете не відреагувати на його зраду.

Еротичний сонник Данилової
Зав’язувати уві сні вузлик — до рішучих дій.

Розв’язувати вузлик — звільнення від пут, що зв’язують вас по руках і ногах.

Якщо ви замужем або одружені — чекає поїздка без вашої другої половини, яка обіцяє вам нові приємні знайомства.

Езотеричний сонник
Вузол — зав’язувати до міцного зв’язку з людиною протилежної статі, шлюбу.

Розв’язувати, послаблювати — ослаблення або повне розірвання зв’язку, розлучення, роз’їзд. Бачити це ваші міцні зв’язки.

Сонник Цветкова
Вузол розв’язувати — вдале рішення; розрізати — розрив в особистому; зав’язувати — незалежність; багато вузлів — ревнощі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі