Взуття. До чого сниться Взуття

Взуття уві сні — символізує готовність до будь-яких дій.

Порвана взуття — означає, що ви погано підготувалися до можливих труднощів і через це ваші плани можуть зірватися. Після такого сну вам слід ще раз зважити свої плани і тверезо оцінити свої можливості.

Брудне взуття — це ускладнення в справах і конфлікти.

Чистити взуття уві сні — знак того, що скоро вам доведеться залагоджувати свої проблеми.

Якщо взуття тисне ногу — такий сон підказує, що наяву ви не вжили якихось необхідних заходів, що ускладнить просування ваших планів.

Якщо ж взуття велика — схоже, ви будуєте занадто багато планів на майбутнє. Спробуйте кілька стримати свій запал і зупинитися на чомусь одному, інакше ви не зумієте довести до кінця жодну своє починання.

Спортивне взуття — знак того, що вам необхідно прискорити свої справи і більш енергійно втілювати свої плани в життя.

Домашні тапочки і шльопанці — ознака повної розкутості і впевненості в майбутньому. У той же час, опинитися в шльопанцях на вулиці або в службовому приміщенні означає, що, розслабившись, ви ризикуєте потрапити в халепу.

Непоказна, але міцна і зручне взуття уві сні — вказує на те, що у вас є шанс вирішити проблеми якимось нехитрим, але ефективним способом.

Непарна взуття — попередження про те, що без надійного компаньйона ви не зможете здійснити свої задуми.

Взуття на одну ногу — означає, що ви дивитеся на якусь проблему занадто однобоко, тим самим прирікаючи себе на невдачу.

Втрата свого взуття уві сні — знак серйозних труднощів у просуванні якихось задумів. Можливо, вам доведеться на якийсь час відкласти свої справи.

Якщо ж ви бачите, що у вашій взуття ходить іншого — це натяк на те, що хтось збирається зайняти ваше місце.

Сонник від А до Я
Одягати уві сні пару однаковою взуття — передвіщає нормальний перебіг справ, неоднаковою — до найнесподіваніших перешкодам і утрудненням. Знімати уві сні взуття — незабаром належить відправитися в дорогу.

Простора, спадає з ніг взуття — означає повний розрив відносин з людиною, що не виправдав ваших сподівань. Тісне взуття, яка нестерпно тисне і натирає хворобливі мозолі — вас переконають прийняти помилкове рішення люди, які першими звинуватять вас в негативних наслідках.

Лаковане взуття — передвіщає, що вас введуть в оману або обдурять з добрими намірами, щоб уберегти вас від розладу. Дерев’яна взуття уві сні — каже, що ваше скнарість принесе бажаний матеріальний достаток, але залишить вас в повній самоті.

Бачити старі черевики — до збитків у підприємництві, лагодити їх — зав’яжете нові корисні знайомства, носити — до проблем, яких можна було б уникнути.

Сонник XXI століття
Побачений у сні блиск нової лакованого взуття — попередження, що «не все те золото, що блищить». Заслуговує вашої уваги проект, нова робота або справа, цікаві і багатообіцяючі на перший погляд, можуть виявитися абсолютно безперспективними і навіть збитковими.

Бачити у сні нові черевики — на радість, старі — до неприємності або нужді.

Якщо ви бачите або носіть але сні мокасини — вам належить побігати, будь це спортивні заходи або ж відпочинок.

Якщо уві сні ви носили дерев’яну взуття — це означає, що завдяки вашій ощадливості ви досягнете спроможності.

Для дівчини блискуча взуття — може передвіщати знайомство з дуже багатим, але дурною людиною.

Бачити у сні жіночі туфлі — до дороги, щастя в любові, швидкому, але недовгому успіху.

Втратити взуття уві сні — до перешкоди, лагодити її — до задоволення, міняти — до зміни в житті, купувати — до поліпшення стану ваших справ в іншому місті.

Чистити туфлі уві сні — до появи доброго сусіда.

Еротичний сонник Данилової
Взуття нова, красива взуття — сниться в тому випадку, коли в сексуальному житті немає ніяких проблем, коли всі в ній йде, «як по маслу».

Рвана, брудна, старе взуття — ознака неблагополуччя в особистих відносинах або пліток щодо вашої репутації.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі