Халат. До чого сниться Халат

Якщо уві сні ви надягали на себе халат — значить, вам потрібно постаратися привнести у ваше сексуальне життя щось незвичайне, нове. Особливо таке попередження стосується жінок — берегинь домашнього вогнища.

Побачивши такий сон — їм потрібно проявити максимум фантазії, інакше партнер захоче роіскать який-небудь «родзинки» і на стороні. А там — хто знає, наскільки смачним виявиться цей самий родзинки.

Бачити у сні когось одягненим в халат в якійсь невідповідній обстановці, скажімо, на веселій вечірці — в реальному житті ви опинитеся в якомусь безглуздому становищі, розговорившись з людиною, що не заслуговує і не розуміючим такого ставлення.

Старий, рваний халат — знак того, що ви намагаєтеся маніпулювати оточуючими, а коли вам не вдається це зробити, починаєте злитися на весь світ цілком. Обережніше: якщо вам і далі буде необхідно відчувати залежність людей своїй волі, то в кінці кінців може виявитися, що ви залишитеся в повній самоті.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Домашній халат уві сні — символізує розслабленість.

Якщо вам сниться, що ви вдягаєте халат — це означає, що вам пора відволіктися від сторонніх проблем і присвятити час собі і своїм домашнім.

Брудний або рваний домашній халат — передвіщає сварку у вашому домі.

Зустріти людину, одягнену в домашній халат — підказує, що ваші спроби залучити когось до нікому справі виявляться безрезультатними.

Робочий халат — зазвичай віщує ті чи інші ділові клопоти.

Побачити в сні кого-небудь з ваших знайомих в білому медичному халаті — знак того, що вам, можливо, може стати в нагоді допомогу цієї людини. Сон також — підказує, що ви можете довірити йому те, що не довіряєте іншим.

Сонник від А до Я
Бачити у сні лікарів у білих халатах — передвіщає нездужання або боязнь перед майбутнім серйозним випробуванням, перевіркою, іспитами і т. Д.

Чорний робочий халат на комусь — передвіщає похорон незнайомої людини, в яких вам доведеться взяти безпосередню участь. Синій сатиновий халат — до довгого стояння в чергах і принизливим прохань.

Бачити себе в домашньому халаті серед вишукано одягненої публіки — означає, що наяву потрапите в безглузде становище, повіривши хибним чуткам.

Шовковий халат — до любовного побачення, махровий — у вас попросять борг велику суму грошей, рваний старий халат — до душевних переживань і нервозності.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви із задоволенням закутуєтесь в махровий халат — означає, що ви вже втомилися від самотності і тепер перебуваєте в пошуках кохання.

Сон, в якому ви одягнені в халат — говорить про те, що вам слід змінити своє інтимне життя. Відносини стали звичними і буденними, тому є ймовірність, що ваш партнер стане шукати розваг на стороні. Постарайтеся не допустити подібного повороту подій.

Якщо вам сниться, що хтось одягнений в халат, але обстановка абсолютно не відповідає такому одіянню — це означає, що ви опинитеся в дурному становищі, виклавши сторонній людині всі свої проблеми.

Якщо халат старий і подертий — це говорить про те, що ви хочете керувати іншими людьми, однак вони не завжди піддаються вам, і тому ви відчуваєте злість на все і вся. Такий підхід може загрожувати самотністю.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі