Халва. До чого сниться Халва

Є халву — цей сон свідчить про те, що в реальному житті ви хочете підпорядкувати собі людину, яка відрізняється сильним характером, так що ваші спроби не лише не матимуть успіху, але більше того — принесуть вашим відносинам шкоду.

Несвіжа, жорстка або несмачна халва — знак того, що людина, з якою ви у сварці вже дуже давно, потай думає про те, як помиритися з вами.

Східний жіночий сонник
Багато смачної халви — знак того, що ти отримаєш багато, не витрачаючи особливих зусиль.

Сонник Білого мага
Сон, в якому ви бачите халву — передвіщає вам велику радість в особистому житті. Може бути, ви знайдете нарешті свою другу половину, може бути, помиріться з коханою (або коханим), ну а може, відсвяткуєте одруження когось із ваших дітей — в будь-якому випадку цей сон передвіщає тільки хороші події.

Якщо ви уві сні їсте халву — наяву вам доведеться протягнути руку допомоги комусь із близьких. Можливо, ця людина потребує моральної підтримки, яку і сподівається отримати від вас.

Купувати халву — ви скоро вирішите приготувати приємний сюрприз своїм домочадцям.

Пригощати когось халвою — вам доведеться взяти цю людину під своє заступництво і допомогти просунутися службовими сходами. Можливо, вам для цього доведеться пожертвувати власним благополуччям, але ви вирішите, що раз вже взялися допомагати, то доведете цю справу до логічного завершення. Що ж, допомагати стражденним — справа благородна, але, на жаль, далеко не завжди вдячна. Так що не варто розраховувати на чужу подяку і засмучуватися через її відсутності.

Сонник закоханих
Є у сні халву — означає, що наяву ви спробуєте завоювати людину, яка не піддасться вашому впливу. Це тільки обернеться вам на шкоду.

Несвіжа або жорстка халва — передвіщає примирення з людиною, з якою ви посварилися.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі