Хамелеон. До чого сниться Хамелеон

Через властивості хамелеона змінювати забарвлення свого тіла — його вважають уособленням пристосуванства, підлабузництва і підлабузництва.

Якщо вам наснився хамелеон — значить, цей сон попереджає вас про те, що у вашому оточенні є лицемір, який може нашкодити вам через свого бажання вислужитися і підлеститися до начальства або впливовій людині.

Якщо уві сні ви тримаєте хамелеона в руках — це знак того, що вам доведеться незабаром поступитися своїми принципами і на мить стати хамелеоном, в результаті ви отримаєте вигоду, але ще довгий час на душі у вас буде неспокійно.

Бачити у сні хамелеона червоного кольору — попередження про небезпеку для вашої репутації.

Сучасний cовмещенний сонник
Побачити в сні хамелеона — вас чекає зустріч з брехливою людиною.

Спостерігати уві сні за тим, як хамелеон змінює забарвлення — знак того, що вам не слід брати участь у великому справі, яка зажадає від вас великого вкладення капіталу. Сон обіцяє фінансовий крах.

Зустрітися уві сні з людиною-хамелеоном — сон-попередження: не робіть вчинків, в яких згодом ви будете сильно каятися.

Бачити себе хамелеоном — сон говорить про те, що вам у своїх діях треба керуватися не тільки почуттями, а й розумом.

Сонник Нострадамуса
Побачити в сні хамелеона — такий сон свідчить про те, що в майбутньому весь світ чекають зміни. Ці зміни торкнуться як цілої держави, так і окремо взятої людини.

Якщо вам приснилося, що хамелеон змінює колір — це свідчення того, що вам в майбутньому буде запропоновано велике, вигідне на перший погляд справа. Сон говорить про те, що вам не слід брати участі в цій справі, в іншому випадку ви позбудетеся всіх матеріальних засобів.

Зустрітися уві сні з людиною-хамелеоном — такий сон попереджає вас про те, що в даний час вам не слід здійснювати важливих вчинків, бо про них ви будете дуже сильно шкодувати в майбутньому.

Сонник Деніз Лінн
Хамелеон — символізує адаптацію, гнучкість. Це також може бути символом навіженої. Хамелеон мінливий і примхливий.

Хамелеон також — представляє тих, хто ніколи не бажає проявити свою справжню натуру. Змінюєтеся ви, як хамелеон, залежно від тієї ситуації, в яку потрапляєте, замість того щоб вага.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі