Харакірі. До чого сниться Харакірі

У сні бачити, як самурай робить собі харакірі — ви занадто суворі до оточуючих вас людей і не даєте їм «права на помилку». Таке ставлення іноді призводить до дуже поганих наслідків — ваша принциповість може стати причиною гіркого самотності.

Якщо уві сні ви самі робили собі харакірі — значить, підвищену вимогливість ви проявляєте до себе самого, що теж, як кажуть, палиця з двома кінцями — невдоволення оточуючих може стати причиною ваших самокатувань. Зрозумійте: немає на світі людини, яка б завжди і всім був задоволений. Зараз у когось поганий настрій, завтра він буде без розуму від вас.

Сучасний cовмещенний сонник
Спостерігати за тим, як хтось робить собі харакірі — до серйозної хвороби. Іноді такий сон передвіщає смерть близького родича.

Якщо вам приснилося, що ви робите самому собі харакірі — знак того, що ваше прагнення виділитися серед оточуючих принесе вам великі проблеми: вас не зрозуміють.

Якщо ж ви відчуваєте у сні страх перед харакірі — це означає, що вам слід більше уваги приділяти своєму зовнішньому вигляду. Молодій жінці такий сон — говорить про те, що сексуальний партнер не влаштовує її

Сонник закоханих
Сон, в якому ви бачите, як самурай робить собі харакірі — говорить про те, що ви пред’являєте до оточуючих занадто високі вимоги. Ви дуже вимогливі, а тому не завжди знаходите взаєморозуміння з іншими людьми. Ви часто залишаєтеся на самоті.

Якщо уві сні ви робите харакірі — це говорить про те, що ви надто вимогливі до себе, схильні до самокатування і у вас занижена самооцінка. Проте мало хто по-справжньому задоволений собою. Це не привід, щоб займатися самознищенням.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі