Харчуємося по місяцю

Коли Місяць знаходиться в першій або другій фазі, то вона живить і насичує тіло, накопичує енергію, дозволяє нам бути обачними у витраті сил. Навпаки, Місяць в третій або четвертій фазі виганяє різні речовини з нашого організму, висушує, направляє на більш активні витрати сил, на енергоємні дії. Це — головне, що потрібно зрозуміти про взаємодію місячних ритмів і нашого здоров’я. Якщо ви зрозуміли цей принцип, значить, здатні самостійно регулювати свої енергетичні ресурси, у тому числі і харчування — його кількість, якість, склад і ін. Наприклад, якщо при спадною Місяці ми легше втрачаємо у вазі, то при зростаючій, навпаки, нам простіше додати зайві грами; при зростанні Місяця їжа здається нам більш важкою, ніж при спадною. Обов’язково довіряйте тому, що говорить вам ваше тіло. Потрібно всього лише прислухатися до його голосу. Пам’ятайте, що ми говорили про метод йогів: коли хочеться щось з’їсти, значить, саме це зараз є і треба. Коли ви щось з’їли і відчули, що їжа пішла на користь або, навпаки, залишила відчуття тяжкості і невдоволення, зверніть увагу на фазу і знак, в яких знаходиться Місяць.

У певні дні рекомендуються спеціальні продукти з якимсь домінуючим якістю. Ми вже згадували про те, що, наприклад, в дні Козерога корисна сіль, а в дні Овна — білки. Давайте узагальнимо.

Кожен знак має певну якість. Саме воно поширюється на їжу, роблячи її особливо корисною, коли Місяць проходить через цей знак. Відповідно, виділяються дні тепла, дні холоду, дні світла і дні води.

Дні тепла — це ті дні, коли Місяць проходить через вогненні знаки Стрільця, Лева, Овна. Ці дні завжди є більш-менш теплими, незалежно від того, яка на вулиці температура. Дні тепла сушать організм, зазвичай ми хочемо більше пити і менше їсти, воліємо рідку їжу. Елемент цих днів, відповідно, Вогонь. Частина рослини, керована днями тепла, — плід (тому ці дні ще називають «днями плодів»). З продуктів харчування найбільш корисна білкова їжа. Вона робить позитивний вплив на стан організму, на органи чуття, контролює емоційну і психічну сферу і найбільш добре засвоюється.

Дні холоду — ті дні, в які Місяць проходить через земляні знаки Тельця, Діви, Козерога. Ці дні, на відміну від днів тепла, завжди є більш-менш холодними. У зазначений період велика небезпека застудитися незалежно від погоди. Сама земля в цей час здається більш холодною. Можете перевірити це, коли влітку підете на пляж: порівняйте пісок в дні тепла і холоду. Ви побачите, що при однаковій температурі повітря в дні холоду воно відчувається більш прохолодним. Дні холоду, на відміну від попередніх, не сушать організм, але охолоджують його. У такі дні нас не тягне на прохолодні напої, і це правильно: додатково переохолоджувати організм зовсім не потрібно. Земля — ​​елемент днів холоду, в ці дні найбільшою енергією наділені коріння рослин (тому дні іноді називають «днями коріння»). У ці дні особливо корисна солона їжа. Вона має виражену позитивну дію на функції крові.

Дні світла — дні, в які Місяць проходить через повітряні знаки Терезів, Водолія, Близнюків. У цей час земля отримує найбільшу кількість світла. Сонце у зазначені дні діє сприятливо, навіть здається, що воно світить яскравіше, хоча і може бути приховано за хмарами. У ці дні ми воліємо легку їжу, їмо менше і рідше. Елемент днів світла — Повітря, частина рослини, найбільш сильна в ці дні, — квітка (звідси друга назва днів світла — «дні квітів»). У дні світла найбільш корисні жири. Зрозуміло, якщо ви не любите жирну їжу, то зовсім не повинні їсти те, з чого тече масло. Просто в ці дні жири легше засвоюються і не перетворюються на ті, що змушують турбуватися про фігуру. До того ж у дні світла жирна їжа позитивним чином впливає на роботу і стан залоз внутрішньої секреції.

Дні води — це дні, коли Місяць проходить через водні знаки Рака, Скорпіона. Відповідаючи назвою, ці дні насичують все живе величезною кількістю вологи. Навіть земля в цей час завжди трохи волога, на неї випадає більше опадів. У такі дні ми можемо відчувати надлишок вологи і в своєму організмі: обличчя, пальці і ноги опухають, під очима з’являються набряки, одним словом, проявляються всі ознаки надлишку води. Елемент цих днів, зрозуміло, Вода, найбільш енергетично насичена частина рослини — листя (звідси інша назва — «дні листя»). Коли Місяць проходить через знаки Скорпіона, Рака або Риб, дуже корисними для організму є вуглеводи. Можна сказати, це справжні дні раю для ласунів і всіх, хто страждає без всіляких солодощів. У дні води вуглеводи корисні завдяки своєму позитивному дією на нервову систему. Тому, якщо хочете бути більш спокійними в ці нервові дні, особливо при Місяці в Скорпіоні, не відмовте собі в шоколадці. Може, тому всі ласуни такі добродушні?…

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі