Хата. До чого сниться Хата

Побачена у сні сільська хата — є передвістям того, що обставини круто зміняться в гірший бік. Вам належить важка робота.

Бачити сон про те, що Ви живете в темній і тісній хаті — означає, що Вам нададуть заступництво і захистять впливові люди.

Якщо у сні Ви живете в просторій і світлій хаті — це попереджає про тимчасові фінансові труднощі, які настануть незабаром.

Будувати в сні хату — обнадіює, що Ви найближчим часом здолаєте всі напасті і розбагатієте.

Руйнувати уві сні хату і перебиратися жити в новий будинок — означає, що Ви отримаєте вигідну пропозицію від роботодавця і змініть місце роботи.

Сонник від А до Я
Бачити у сні рубану сільську хату — передвіщає багато зміни у вашій в життя, пов’язані, можливо, з переїздом на нове місце проживання.

Бачити в сні себе всередині хати — наяву опинитеся в заплутаній ситуації, вихід з якої підкажуть друзі. Палаюча хата — говорить про те, що вам доведеться відправитися в строкову поїздку за завданням начальства.

Будувати в сні хату — передвіщає успіх у любовних і сімейних справах. Жити в хаті — передвістя важкої роботи, яка розтягнеться на дуже тривалий час. Бути в своїй хаті — до благополуччя, в чужий — зустріти старість і закінчити життя далеко від рідних країв, але при повному достатку.

Рейтинг статті:
(2 голосів 2,00 середній з 5)

Коментарі