Хатина. До чого сниться Хатина

Якщо вам присниться хатина — значить, ви, в надії поправити своє здоров’я, покинете свій будинок. Цей сон також попереджає вас про погіршення вашого добробуту, яка чекає на вас найближчим часом.

У сні увійти в покинуту хатину — передвіщає вам погіршення самопочуття.

Якщо хатина у вашому сні затишна і ви милуєтеся зеленими краєвидами навколо неї — сон обіцяє вам добробут і щастя, яке не буде довгим.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Хатина або халупа уві сні — знак ненадійних, погано продуманих планів.

Бачити себе в хатині — означає, що якісь ваші справи відрізняються крайньою хиткістю, і це загрожує різким погіршенням вашого добробуту.

Нерідко такі сни — говорять про те, що ви запустили своє здоров’я і у вас можуть відкритися якісь хронічні захворювання.

Сонник Білого мага
Бачити у сні хатину, розташовану на березі річки — вам треба постаратися бути ближче до природи. Якщо є можливість, візьміть відпустку і проведіть його в подорожі; можна і просто влаштувати пікнік або поїздку на дачу, а якщо у вас є родичі в селі, відвідайте їх.

Якщо уві сні ви самі будуєте хатину — наяву скоро вирішите позбутися багатьох турбот і проблем, пов’язаних з вашою роботою.

Руйнувати хатину — вам набридли романтичні взаємини з предметом любові, і ви спробуєте зробити їх більш серйозними і стійкими. Нічого дивного в цьому немає — рано чи пізно набридає навіть повна ідилія.

Зрештою, неможливо кожен день харчуватися виключно тістечками, коли-небудь і простого хліба захочеться, так і в особистих стосунках — повна ідилія набридає, причому куди швидше, ніж сірі будні, так що ваше бажання цілком виправдано. Однак постарайтеся не образити надмірним напором свою половину і поясніть, чого ж ви, власне, хочете.

Езотеричний сонник
Хатина — чиясь дружня зустріч, у вас є друг, якому можна довіряти, і він проявить себе незабаром після сну.

Ви живете в хатині — друзям потрібно вашу увагу і допомогу, але вони боятися вам про це повідомити.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі