Хірург. До чого сниться Хірург

Бачити у сні хірурга — передвісник загрози з боку ваших ділових партнерів. Молодій дівчині такий сон — обіцяє серйозну хворобу, якщо в реальному житті вона не виявить належної обачності і турботи про себе.

Сонник Фрейда
У сні побачити хірурга — знак не особливо хороший, бо він означає наявність у вас садистських нахилів (як в анекдоті: «Ох вже ці хірурги — їм би все різати і різати!»). Ну а якщо говорити серйозно, то вам просто необхідна розрядка.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Образ хірурга уві сні — це попередження про можливі втрати і невдачах. Можливо, якісь ваші плани можуть викликати серйозні ускладнення, і вам краще відмовитися від них.

Жіночий сонник
Якщо вам наснився хірург — вас чекає дуже серйозна хвороба.

Сон, в якому ви бачите скальпель або інші хірургічні інструменти — обіцяє вам неприємності, пов’язані з поведінкою вашої коханої людини.

Сонник закоханих
Хірург — такий сон означає, що ви схильні до садизму і іноді допускаєте спалахи агресії. Щоб не зірватися, вам необхідні відпочинок і розрядка.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам наснився хірург за операційним столом — це означає, що ваш сексуальний партнер може вас підвести або навіть зрадити.

Для дівчини такий сон — несе загрозу позашлюбної вагітності.

Якщо ви бачите, як вас оперує хірург — значить, незабаром вам доведеться зробити вибір між вашою родиною і коханою людиною.

Якщо ж ви самі робите операцію — наяву ви дізнаєтеся, що близька вам людина страждає сексуальними збоченнями.

Езотеричний сонник
Хірургічні інструменти — бачити чиїсь збіг обставин, які змусять вас змінитися. Ваші у вас є можливість впливати на людей або поставити їх в залежність від себе; якщо інструменти в ваших руках — ви цією можливістю скористаєтеся.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі