Хитрість. До чого сниться Хитрість

Якщо уві сні ви відчули себе хитрим і підступним — наяву ви зумієте зберегти добрі стосунки з процвітаючими та доброзичливими людьми.

Сон, в якому ви вступили в коаліцію з хитрими і не дуже порядними людьми -Попереджає вас, що ваші вчинки можуть бути використані проти вас. Задумайтесь про свої методи боротьби: вони можуть виявитися на руку вашим супротивникам.

Сучасний cовмещенний сонник
Бачити себе в сні хитруном — означає, що в реальному житті Ви будете намагатися зберегти дружбу багатих і доброзичливих людей.

Сон, в якому Вам сниться, що Ви спілкуєтеся з хитрими людьми — попереджає: Вас постараються обдурити, щоб скористатися Вашими коштами для своєї вигоди.

Жіночий сонник
Володіти уві сні хитрістю — означає, що ви встановите міцні, дружні стосунки з процвітаючими людьми.

Якщо вам сниться, що ви зв’язалися з хитрими людьми — це попередження про те, що ваші слова і вчинки можуть бути використані проти вас.

Сонник Білого мага
Хитрість — антипод інтелекту, до неї нерідко вдаються тварини, завдяки чому живуть і горя не знають. І хоча людина — вінець творіння і наділений інтелектом згори, це не заважає йому вдаватися все до тієї ж звірячою хитрощі, щоб убезпечити себе і досягти бажаного.

Якщо вам приснилося, що ви професійно, просто віртуозно хитруєте — в реальності вам слід більше уваги приділяти своїй інтуїції і покладатися саме на неї. Далеко не завжди наш обтяжений проблемами і зайвими знаннями розум може сприйняти картину світу адекватно і об’єктивно судити про ті чи інші вчинки оточуючих, а, прислухаючись до інтуїції, ми здійснюємо куди менше помилок. Недарма кажуть, що серце бачить краще, ніж розум.

Звинувачувати когось у хитрості — наяву ця людина викликає в вас захоплення, змішане, правда, з деякою часткою заздрості. Ви зробили цю людину своїм кумиром, звели його на п’єдестал і тепер робите все, щоб уподібнитися йому.

Езотеричний сонник
Хитрість чиюсь розгадати наяву — треба обережно ставитися до цієї людини. Якщо він незнайомий, то шукайте хитруна у вашому оточенні.

Якщо розгадана ваша хитрість — ваші хитромудрі плани «шиті білими нитками», і вам про це скажуть.

Якщо уві сні ви відчуваєте себе хитруном — наяву ваше простодушність і наївність послужить вам погану службу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі