Хліб. До чого сниться Хліб

Якщо жінка в сні їсть хліб — це означає, що її чекають прикрощі.

Бачити у сні, що ви ділите хліб з іншими — говорить про вашу твердої забезпеченості на все життя.

Бачити багато засохлого хліба — обіцяє нужду і страждання. Біди обрушаться на того, кому сниться цей сон.

Якщо хліб хороший і ви хочете його взяти — це сприятливий сон.

У сні їсти житній хліб — це сон, який обіцяє вам дружний і гостинна будинок.

Якщо ви уві сні тримаєте в руці хлібну кірку — сон попереджає вас про нездатність впоратися з прийдешньою бідою через свого зневаги обов’язками.

Сонник Фрейда
Є хліб у сні — ви зголодніли за нормальним, здоровим людським відносинам, при цьому Доля із завидною регулярністю годує вас делікатесами у вигляді бурхливих, але коротких і ні до чого не зобов’язують зустрічей і швидкоплинних захоплень. Все це, звичайно, додає емоцій, але ж іноді хочеться чогось до болю простого, як, наприклад, їзда в громадському транспорті або … відносини з одним єдиним, але люблячим партнером.

Різати буханець хліба на шматочки — займаючись любов’ю, ви боїтеся витратити занадто багато сил, але так ставитися до сексу можна — ця «економія» робить його збитковим і безрадісним. Спробуйте хоча б раз повністю задовольнити сексуальні потреби — і свої, і вашого партнера — от побачите, отриманого вам буде мало!

Черствий хліб, побачений вами уві сні — символізує якусь дуже давню зв’язок, який якщо й була колись цікавою, то дуже давно. Чи не краще відмовитися від непотрібного вантажу?

Якщо ж вам наснився свіжий, навіть гарячий хліб — значить, незабаром на вашому шляху зустрінеться людина, яка буквально «заразить» вас своєю енергією і легким ставленням до життя.

Буханець хліба або батон — є фаллическими символами і символізують прагнення сновидца до вступу в нову сексуальну зв’язок.

Цілий круглий хліб — символізує голе тіло.

Нарізає хліба — символізує статевий акт.

Сонник Ванги
Хліб у сні — означає багатство, прибуток, безбідне існування, розкіш.

Якщо уві сні ви їсте хліб — це означає, що ви без особливих зусиль отримаєте вигоду з якоїсь справи.

Різати хліб — не дуже хороший знак, що передвіщає утруднення в справах, перешкоди і тимчасові незручності, перетерпівши які ви все ж знайдете спокій і достаток.

Сонник закоханих
Дівчині, якій сниться, що вона їсть хліб — доведеться пережити засмучення і сварки з коханою.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Хліб у сні — символізує ваш добробут.

Свіжоспечений хліб — це вірний знак прибутку.

Піч у сні хліб — передвістя того, що якісь із ваших планів виявляться дуже вдалими.

Піч пшеничний хліб — знак достатку, житній — міцного достатку без зайвої розкоші.

У той же час, є уві сні хліб — не найкращий знак. Такі сни, як правило, підказують, що незабаром вам, можливо, доведеться проїдати свої запаси.

Черствий хліб і хлібні крихти — віщують наступ важких часів і закликають вас не марнувати свої заощадження.

Сонник Хассе
Бачити стиснений зерновий хліб — мати види на успіх; звезений в сарай — квітуче господарство; сіяти — можеш розраховувати на краще майбутнє; пошкоджений (потравленний) — важка праця; косити — кінець твоєї недолі; в колосках — щастя, виграш; у великій кількості — багатство, достаток; в малій кількості — достатня заможність; в мішках — рівний дохід; продавати — втратити майно; купувати — удача в підприємстві; зерновий хліб на корені — прихильність та успіх у справах; смолоченний — закінчити щасливо розпочату справу; їсти білий — достаток і задоволення; чорний — потреба і біда; теплий — хвороба; черствий — відмову в проханні; різати — невірність; зіпсувати хліб — твоє щастя коливається; пліснявий — маєш ворогів; купувати — сімейні витрати; священний хліб є — мати слабкі надії.

Сонник від А до Я
Бачити у сні житній чорний хліб — передвіщає занепад у справах і тимчасове розчарування. Білий пшеничний хліб — знак успіху і стрімкого просування на шляху до благополуччя і щастя.

Хлібний коровай — віщує нещастя в сім’ї, цегляна буханка — до любові і багатства. Освячений хліб — слабкі надії на позитивний результат. Бачити булки — досягнете достатку через ощадливість, бублики — небезпека бути обікраденій, крендель — влізете в непомірні борги, калачі — даремні клопоти і марна трата часу.

Різати уві сні хліб — удача прийде несподівано; є в сні окраєць — проявіть твердість характеру; розламувати хліб — розлад між закоханими.

Бачити у сні, як печуть хліб або випікати його самій — будете раді гостям здалеку.

Засохлий хліб — знак непомірного марнославства і зарозумілості, свіжий — м’якість і добросердя.

Хлібна кірка — дріб’язковість і скнарість.

Теплий хліб — хвороба, запліснявілий — ворожість.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі