Хлів. До чого сниться Хлів

Перебувати в сні в хліві — ви потрапите на вечірку, де, крім ваших знайомих, буде дуже багато незнайомих людей.

Якщо сновидец жінка — значить, їй буде зроблено непристойну пропозицію одним з присутніх.

Якщо ж сон був побачений чоловіком — значить, він піде в ліжко з незнайомкою.

Жити в хліві, немов ви тварина — цей сон передвіщає скандал з партнером, який буде звинувачувати вас у тому, що ви змінюєте йому, хоча насправді це не так.

Сонник Білого мага
Бачити у сні призахідним в хлів — наяву ваше становище похитнеться, можливо, ви втратите роботу, і вам доведеться братися буквально за все, щоб добути засоби до існування. Не варто цього лякатися, адже зміна білої смуги чорної цілком закономірна, якщо ж ви наберетеся терпіння і гідно подолаєте криза, доля обов’язково винагородить вас. У будь-якому випадку навіть найгірші часи мають звичай закінчуватися рано чи пізно.

Чистити хлів — найближчим часом вам доведеться звалити на свої плечі важку роботу і велику відповідальність. Життя ваша стане нелегким, але варто поднатужиться і спокійно пережити труднощі, тим більше що початок нового життя вже не за горами.

Якщо уві сні вам хто-небудь допомагає чистити хлів — у своєму нещасті ви будете не самотні. Ваші близькі та друзі підтримають вас у важку хвилину. Коли ж ваше становище значно покращиться, не забудьте про тих, хто був поруч з вами у важкі часи.

Зносити хлів — ваші труднощі скоро скінчаться, і ось-ось настане світла смуга у вашому житті, причому дякувати за це ви повинні самі себе. Адже саме через своїх особистих якостей ви зуміли подолати кризу і вийти із скрутного становища з найменшими втратами.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви перебуваєте в хліві — це означає, що в майбутньому вас чекає вечірка з безліччю незнайомих людей. Для жінки подібний сон — передвіщає, що вона отримає непристойну пропозицію від людини, що знаходиться там. Чоловікові цей сон — обіцяє інтимну близькість з незнайомою жінкою.

Сон, в якому ви тварину і живете в хліві — передвіщає скандал з партнером, який буде підозрювати вас у зраді.

Езотеричний сонник
Хлів — до матеріального благополуччя.

Якщо ви по життю пов’язані з роботою в хліві — цей сон розшифровує як обридла вам повинність, але змін чекати не доводитися.

Скотина з потомством у хліві — до прибутку, сімейному бізнесу, благоденства всіх ваших нащадків і рідних.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі