Хлопчик. До чого сниться Хлопчик

Якщо Вам приснився маленький хлопчик — вас чекають сюрприз або несподівана звістка. Вагітній жінці такий сон говорить про те, що її чекають стрімкі пологи.

Якщо у сні Ви грали з хлопчиком — у вашому житті настає світлий період, дуже плідний в духовному плані і стабільний в матеріальному відношенні. Творчих людей, які побачили такий сон — чекає приплив натхнення.

Якщо Вам приснився плаче хлопчик — вам належить проявити турботу і увагу по відношенню до своєї сім’ї, і особливо до коханої людини.

Якщо Вам приснився незнайомий хлопчик, але у сні Ви сприймаєте його як свого сина — Вас чекає розчарування в любові і недовіра до представників протилежної статі.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні у вас нібито народився хлопчик — це знак прийдешнього багатства і життєвого комфорту. Якщо хлопчик народився у кого-то другого — такий сон передвіщає появу у вас корисливого інтересу у відносинах з найближчими родичами.

Гарний хлопчик з милим, розумним виразом обличчя — знак надзвичайного процвітання, щастя і всіляких благ. Якщо уві сні ваш хлопчик захворів — стало бути, наяву у нього завжди буде гарне здоров’я і відмінний апетит.

Бачити плаче хлопчика — означає, що у вас з’являться причини для тривоги з приводу стану своїх фінансових справ. Бачити грають хлопчиків — пророкує вам двоїсте становище, коли іншим ви здастеся краще, ніж є насправді, але вам це буде якраз не на руку.

Забіякуватий, агресивний хлопчик, обидевший вашої дитини — знак прийдешніх неприємностей і підступного підступу, який готують вам уявні приятелі. Бити уві сні хлопчика чи карати — попередження наяву стримати свої почуття в ситуації, коли будь-яка бездіяльність краще всякого дії.

Бачити у сні хлопчика, що потрапив під автомобіль — наяву переживете страх, переляк або тривогу за членів своєї сім’ї. Мертвий хлопчик у сні — знак глибокої печалі.

Сонник XXI століття
Для жінки бачити в сні хлопчика — до грошей і збільшенню майна.

Бачити забіяк хлопчиків у сні — знак, що приятелі можуть вплутати вас в брудну справу, учнів — до вдалим і вигідним планам.

Якщо доросла людина бачить себе хлопчиком — це знак, що ваші вчинки будуть виглядати дитячістю в очах солідних людей.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі