Ходулі. До чого сняться Ходулі

У сні ходити на ходулях — з якоїсь причини ви вважаєте себе обділеним сексуальними талантами, однак насправді це зовсім не так, а ті, хто мав контакти з вами, вважають вас дуже ласкавим і ніжним у ліжку.

Якщо уві сні ви впали з ходулів — досить скоро ви позбудетеся чогось дуже дорогого.

Сонник Ванги
Якщо уві сні ви йдете на ходулях — це означає, що вам загрожує небезпека втратити ноги, швидше за все, в результаті нещасного випадку, аварії.

Сон, в якому вам пропонують пройтися на ходулях, а ви відмовляєтеся — пророкує, що ви дивом уникнете небезпеки, ви будете в шоці, обдумуючи можливі наслідки пригоди, в яке не потрапите по чистій випадковості.

Бачити людину, що йде на ходулях — наяву стати свідком страшної катастрофи. Ви побачите кров і муки незнайомої людини.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні ходулі або людини на ходулях — знак того, що ви ризикуєте вплутатися у вкрай сумнівне підприємство. Після такого сну не вірте людям, які обіцяють вам занадто великий успіх і швидке просування ваших справ.

Самому ходити уві сні на ходулях — означає, що наяву ви потрапили в дуже хитке становище. Будьте обережні: швидше за все, якась справа, яке здається вам вкрай перспективним, натрапить на несподівану перешкоду.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви ходите на ходулях — означає, що у вас комплекс неповноцінності. Ви вважаєте себе абсолютно бездарним коханцем, але насправді це не так. Ваші партнери (і нинішній, і колишній) абсолютно впевнені в ваших сексуальних здібностях.

Впасти з ходулів — передвіщає вам швидку втрату коханої людини.

Езотеричний сонник
Людина на ходулях — необгрунтоване завищення можливостей і здібностей, що може призвести до гучного скандалу. Не вірте підлабузникам і підлесникам.

Ви самі на ходулях — ваша самооцінка завищена, в результаті чого ваша гордість буде уражена, особливо якщо в сні ви впадете з ходуль.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі