Холод. До чого сниться Холод

Страждання уві сні від холоду — застереження, щоб ви уважно наглядали за своїми справами. Неприязно відносяться до вас люди можуть нашкодити вам. Крім того, є загроза вашому здоров’ю, якщо ви не станете обачнішими.

Сонник Фрейда
Холод — символізує ваше пригнічений стан, невдоволення, як собою, так і своїм сексуальним партнером. Ви усвідомлюєте необхідність змін, але у вас не вистачає сил і рішучості для цього.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Неприємне відчуття холоду уві сні — це віддзеркалення вашого розчарування. Схоже, наяву ви відчуваєте сильну образу. У той же час, сон підказує, що причиною ваших негараздів може бути ваша власна холодність і черствість. Спробуйте проявити душевне тепло і, можливо, ваші неприємності пройдуть самі собою.

Якщо ж холод у сні не викликає у вас неприємних емоцій або якщо ви, відчуваючи холод, відчуваєте почуття полегшення — цей сон говорить, що наяву ви занадто емоційні й страждаєте від власної запалу. Спробуйте проявити стриманість у вирішенні якогось питання або в спілкуванні з оточуючими, і у вас все вийде.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви відчули холод — наяву виникнуть проблеми зі здоров’ям.

Холодний, пронизливий вітер — означає заплутані любовні відносини і ускладнення обстановки в сім’ї.

Холодний праска — передвіщає ревнощі і підозрілість, які можуть прийняти загрозливі розміри і привести до душевного розладу.

Опинитися в холодному підземеллі — до втрати власності.

Обливатися холодною водою — засмутився відносини з друзями.

Пити холодні напої — до розчарування.

Ставити продукти в холодильник — втратите спокій через проблеми з дітьми.

Жіночий сонник
Якщо ви сильно замерзли уві сні — це знак того, що вам потрібно уважніше ставитися до своїх справ і здоров’ю: ваші недоброзичливці можуть скористатися вашою відстороненістю і слабкістю.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам сниться, що ви змерзли — сон попереджає про те, що вам варто подбати про зміни у ваших стосунках, інакше ваш партнер втратить до вас інтерес.

Якщо уві сні ви побачите замерзлої людини — значить, наяву хто-небудь намагатиметься «відігрітися» на ваших грудях.

Побачити в сні замерзлого насмерть — до швидкого і обопільно бажаного розриву. Холодний вітер або мороз віщує вам плітки від заздрісників, які можуть порушити благополуччя ваших стосунків з коханою людиною.

Езотеричний сонник
Замерзнути від холоду — вас розлюблять, будуть з вами холодні.

Знати, що похолодало — прохолодні відносини чекають вас на роботі або в навчальному закладі (школі, вузі і т. Д.)

Кутатися в одязі, зігріваючись — ставлення до вас стане тепліше, все влаштуватися.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі